Pevna verejna IPv4

Otázka

• 0

Chcel by som pevnu verejnu IPv4 adresu. V cenniku sa uvadza cena za pevnu IP adresu 3.94€ (nie je tam vsak uvedene, ze je to verejna adresa (je tam vyslovne uvedene, ze sa jedna o pevnu adresu (ba dokna neni tam uvedene ci sa jedna o IPv4, alebo IPv6))).

Ja vsak potrebujem pevnu, verejnu IPv4 adresu. Vie mi to telekom garantovat, ze ked si objednam pevnu IP adresu, ze tato adresa bude vzdy pevna, verejna  a IPv4 ??

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Uplne by mi stacila jedna IPv4 + IPv6 mas zadarmo napr. od Hurricane Electric. Neviem preco telekom nedava aj IPv6 adresy, ale len IPv4. Aj ked v dnesnej dobe je IPv4 na nezaplatenie, ale napr. v CZ davaju aj IPv4 aj IPv6

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Inak Telekom uz umoznuje kupit si aj bloky IP adries pri ADSL/VDSL/optike :-D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Zatial podla mojej skusenosti po zakupeni vzdy bola pridelena fixna IPv4 adresa.

Da sa objednat bez viazanosti za 3.94 EUR/mes. alebo s polrocnou viazanostou za 21.3 EUR, teda 3.55 EUR/mes. Pozri cennik:

https://www.telekom.sk/osobne/pomoc-a-podpora/dokumenty-a-pravne-informacie/dokumenty-na-stiahnutie/cenniky-sluzieb-pevnej-siete/

Internetové služby -> Internetový prístup – časť A. Aktuálna ponuka Služieb (strana 21).

Editoval markodsk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Slecny na pobocke nemaju ponatia co je to IP adresa. Dokonca tam mali nejakeho technika a ten vedel co je IP adresa, ale uz nevedel co je verejna IPv4 adresa. 

To fakt sa tu nevie nikto vyjadrit ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zaujíma to veľa ľudí :-D, len odpoveď nikde, ale v poslednej dobe opäť dostávam verejnú IP.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a este ma zaujma aj to, (pokial by nahodou bola ta adresa naozaj pevna, verejna IPv4), ci je na to tiez viazanost, alebo sa moze objednat na kratsi cas ako je viazanost.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež ma to zaujíma...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar