Vyhraj mačku vo vreci!

Otázka

• 0

Ahojte, 

máme tu pre vás prvoaprílovú súťaž! A nie, nie je to žart. :)

Zažili ste 01. apríla niečo vtipné, podarilo sa vám niekoho nachytať? Tak sa poďme spolu zabaviť! Podeľte sa s nami v komentároch o svoje vtipné príhody z prvého apríla a zapojte sa do súťaže o mačku vo vreci. 

A ak by vám žiadna vtipná historka nenapadla, nevadí. Pošlite nám svoj obľúbený vtip a v súťaži ste tiež. :)

Súťažiť môžete v termíne 01.04.-03.04.2019. 

t-forum_sutaz_banner-insta_850x200_0319.png

Štatút propagačnej a reklamnej súťaže_Vyhraj mačku vo vreci.pdf

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

Mladý muž ide do lekárne na nákup kondómov.
Lekárnik mu hovorí, že kondómy majú v baleniach po 3, 9 alebo 12 kusov a spýta sa, ktoré mladý muž chce.
"No," povedal, "už dlhšie sa s týmto dievčaťom stretávam a skutočne je dobrá. Chcem kondómy, keďže dnes sme na večeru u jej rodičov a myslím že potom budem mať šťastie. A keď ma bude mať raz bude to chcieť stále. Dajte mi radšej balenie s 12-timi kusmi."
Mladý muž si kúpil a odišiel.
Neskôr večer sedí na večery so svojou priateľkou a jej rodičmi.
Pýta sa, či by mohol dať požehnanie a súhlasí.
On začne modlitbu, ale pokračuje v modlení niekoľko minút.
Dievča sa k nemu nakloní a hovorí: "Nikdy si mi nepovedal, že si taká náboženská osoba."
Chlapec sa k nej nakloní a šepká: "Nikdy si mi nepovedala, že tvoj otec je lekárnik."

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Sudca k obžalovanému:
- Spáchali ste krádež tak, ako som ju teraz opísal?
- Nie, pán sudca, - odpovedal zlodej. - Vami opísaný spôsob použijem až najbližšie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pred chvilou som zazil najrychlejsi prenos dat v zivote. 16GB za sekundu....Vysavac mi vcucol flash-ku.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

- Americký vedci vypočítali , že čmeliak má príliš malú plochu krídel k veľkosti tela na to , aby mohol lietať.

- Ale keďže čmeliak o tom nevie , tak lieta.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Muž vyhadzuje svokru z balkóna a hovorí jej:  "Leť ty striga!

Iný by ťa zabil, ale ja ťa púšťam na slobodu."

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Novy balik dat 0,49 GB za 3 eura a pri viazanosti 2 eura pre pausal ANO je super 1. aprilovy vtip. Az na to ze je to realita. Tak som zvedavy ci ma vymazu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skutočný príbeh, aj keď pre aktéra asi nebol vtipný:-(

Istý pán XY si rád doprial pivko a aj iné lahôdky k tomu. Raz sa mu stalo, že prišiel domov a spoločenský unavený zaspal. Po chvíli sa prebudil pozrel na hodiny 5,30 – rýchlo sa obliekol a bežal na autobus, ktorý mal odchod 5,45 ráno. Po chvíli sa vrátil, že spoj asi vypadol a nahnevaný volal do práce, že bude meškať. To už jeho blízki nevydržali a so smiechom sa pýtali sa či ide na nočnú, lebo štandardne robil len ranné smeny. Takže milý pán si poobede zdriemol a keď sa prebral neriešil či je ráno a či večer, len sa obliekol a bežal.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

súťaž bola ukončená, všetkým zúčastneným ďakujeme za príspevky.

Výhercom sa stáva @ASK

Pekný deň všetkým

Terka

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.