cas aktivacie sluzby

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobry Den. 

Chcem sa spytat ako dlho priblizne trva aktivovanie sluzby magio internet, konkr. dnes 29.3. mi boli technici urobit pripojku na magio intenet L, vsetko spravili a povedali ze vsetko je us OK, no momentalne us po viac ako 3 hodinach od instalacie este stale nemam pristup na internet, len mi vyhodi oznam ze sa bude spustat automaticka konfiguracia, ktora potrva do 30minut. Na linku technickej podpory ma nevie spojit lebo potrebujem 10miestne cislo adresata ktore ma byt na fakture ktoru este nemam. Dakujem

Editoval albacore

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Ono ak ti už prišli zariadenia tak ono by to malo byť aktívne, čiže asi niekde nastal problém, skús sa pozrieť na zmluvu, nie som si síce istý či tam je číslo adresáta, alebo nejaká identifikácia služby, ktorá by pomohla na technickej linke, prípadne neskúšal si sa spýťať na technickej linke či nie je iná možnosť identifikácie, keďže ti neprišla faktúra ešte a nevieš teda svoje cislo adresata? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked tam boli technici a vsetko ti spravili a povedali, ze vsetko je OK, tak o nic by som sa nestaral (predpokladam, ze ti doniesli aj nastaveny modem/router). Ak tam boli, mal si odskusat, ci ti funguje internet a ak by nefungoval, tak by som sa ich opytal, ze preco nejde.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na technickej linke sa vieš overiť aj rodným číslom, alebo prihlasovacími údajmi k službe (máš ich v zmluve). 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem za odpovede. Internet mi us ide, nabehol pravdepodobne niekedy neskoro v noci. Technici co ma boli pripajat povedali ze internet pojde do 30min. Na technicku linku som volal, LENZE problem je vtom ze vas neprepoji na ziveho cloveka takze sa nemate s kym porozpravat dokedy nezadate tomu automatu alebo co to je cislo pevnej linky alebo cislo adresata ktore ja nemam kedze som zmluvu neuzatvaral na predajni ani cez internet, zatial mam len akusi objednavku ktora je vypisana perom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar