Viazanosť z pred doby plošného zvyšovania cien

Otázka

• 0

Zdravím, chcem sa spýtať ako to je s viazanosťou služieb, keď som mal všetko ešte rok pred tým ako telekom plošne zvýšil ceny.. viazanosť platí, či neplatí.. lebo potrebujem zrušit z balíka pevnú linku a ak mi niekto mieni zahlasit pokutu , tak to už asi od nervov zaplatím všetko a odejdem :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Zdravím, chcem sa spýtať ako to je s viazanosťou služieb, keď som mal všetko ešte rok pred tým ako telekom plošne zvýšil ceny.. viazanosť platí, či neplatí.. lebo potrebujem zrušit z balíka pevnú linku a ak mi niekto mieni zahlasit pokutu , tak to už asi od nervov zaplatím všetko a odejdem :)

Viazanosť ti platí, ale od zvýšenia cien sa ti nezmenila viazanosť na ďaľšie dva roky ale pokračuje ďalej len s úpravou ceny. Čiže ak ti chýbal ešte rok do konca viazanosti, tak ti dokonca chýbajú cca. 4 mesiace

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@ manageere: mozete byt konkretnejsi, kde najdem pravoplatne sudne rozhodnutia v SR v tejto veci?   Zmluvnou pokutou za pausal myslite za pausal mobilu, pevnej siete alebo iny?
vdaka...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zmluvna pokuta za pausal, je neprijatelna zmluvna podmienka. Takze telekom ju nemoze po Vas vyzadovat. Su uz aj pravoplatne sudne rozhodnutia v SR. Ine je ale doplatenie zvysnej sumy za akciovy telefon. Na to ma Telekom narok.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pred zvýšením cien Telekom informoval zákazníkov do kedy môžu od zmluvy odstúpiť bez zmluvnej pokuty.Je už po termíne a ak ešte máš viazanosť tak určite zaplatíš pokutu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz