Viazanosť z pred doby plošného zvyšovania cien

Otázka

• 0

Zdravím, chcem sa spýtať ako to je s viazanosťou služieb, keď som mal všetko ešte rok pred tým ako telekom plošne zvýšil ceny.. viazanosť platí, či neplatí.. lebo potrebujem zrušit z balíka pevnú linku a ak mi niekto mieni zahlasit pokutu , tak to už asi od nervov zaplatím všetko a odejdem :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Pred zvýšením cien Telekom informoval zákazníkov do kedy môžu od zmluvy odstúpiť bez zmluvnej pokuty.Je už po termíne a ak ešte máš viazanosť tak určite zaplatíš pokutu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zmluvna pokuta za pausal, je neprijatelna zmluvna podmienka. Takze telekom ju nemoze po Vas vyzadovat. Su uz aj pravoplatne sudne rozhodnutia v SR. Ine je ale doplatenie zvysnej sumy za akciovy telefon. Na to ma Telekom narok.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@ manageere: mozete byt konkretnejsi, kde najdem pravoplatne sudne rozhodnutia v SR v tejto veci?   Zmluvnou pokutou za pausal myslite za pausal mobilu, pevnej siete alebo iny?
vdaka...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím, chcem sa spýtať ako to je s viazanosťou služieb, keď som mal všetko ešte rok pred tým ako telekom plošne zvýšil ceny.. viazanosť platí, či neplatí.. lebo potrebujem zrušit z balíka pevnú linku a ak mi niekto mieni zahlasit pokutu , tak to už asi od nervov zaplatím všetko a odejdem :)

Viazanosť ti platí, ale od zvýšenia cien sa ti nezmenila viazanosť na ďaľšie dva roky ale pokračuje ďalej len s úpravou ceny. Čiže ak ti chýbal ešte rok do konca viazanosti, tak ti dokonca chýbajú cca. 4 mesiace

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar