Novy pausal ANO L

Otázka

• 0

Pozdravujem vsetkych pritomnych,

mal by som zaujem o 2x pausal ANO L. 
Momentalne som u ineho operatora, a zvazujem prechod k Telekomu.
Chcem sa miestnych znalcov opytat, ci je nejaka moznost ziskania lepsich, ako cennikovych cien.
Presiel som forum a viem, ze existujuci zakaznik moze po skonceni viazanosti ziskat lepsiu cenu.
Ako je to vsak s novym zakaznikom? Da sa nieco vybavit?
Pre uplnost dodavam, ze uz teraz mam v Telekome internet Magio L, kde viazanost konci o cca 2 mesiace.
Ak by som dostal zaujimavu ponuku na mobilne pausaly, predlzil by som aj tento net.
Celkovo budem prenasat 4 cisla, z toho 2 budu spominane ANO L a zvysne 2 budu pausaly Bez zavazkov.
Zaroven by som vytvoril skupinu Magenta 1 a hovory medzi tymito pausalmi by mali byt neobmedzene.

Teda, mam sancu na ziskanie nejakej zaujimavej ponuky? Vdaka za pripadne rady.

m.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Pre nového zákazníka Ti ponúknu len štandardnú cenu ako je na webe. Ak máš Magio internet a zriadiš si Magentu tak na vlastníka skupiny získaš zľavu 5 eur z ceny paušálu, ak neberieš telefón. Ak chceš aj telefón tak zľava pri ANO L môže byť 100 eur z ceny telefónu, to platí aj pre členov skupiny, ktorí sa pripoja do Magenty. Ak budú všetky prenesené čísla v Magente tak hovory, sms, mms sú v rámci skupiny zadarmo a paušály L získajú ešte dáta navyše (štandardne je to 10 GB v Magente 15 GB dát).

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vdaka za odpoved, aj ked ma velmi nepotesila. Tieto informacie a ceny su mi samozrejme zname. Cakal som, ze bude mozne ziskat nejaku lepsiu ponuku oproti cenniku. Ak sa to naozaj neda, tak budem hladat dalej. Este raz vdaka za reakciu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Získať môže jedine starý zákazník( výhodnejšie ceny za služby cez retenčné oddelenie),ktorý sa nenechá  nachytať a krátko pred skončením viazanosti bojuje za výhodnejšie ceny,ale niekedy musí obetovať akciový smartfón,keď chce získať zľavu ( 30,40,50% z ceny)na paušál. Myslím,že zo zľavou 50 % sa oplatí obetovať akciové zariadenie..👍

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Juraj, vdaka za reakciu. O zariadenia zaujem nemam, chcel som iba pausaly. No kedze v Telekome mam iba internet, tak asi nemam narok/sancu ziskat lepsie ceny mobilnych pausalov. Skoda, ale nic sa nedeje. Nastastie su aj ine moznosit.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Poradím ti v súkromnej správe...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar