FEC chyby

Otázka

• 0

Nie je tých FEC(a aj CRC) chýb nejak priveľa,a može s tým súviesieť zvýšený ping?

xd.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Nechcem "kuvikat" ale ked ti znizia profil tak sa necuduj.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pribúdajú chyby po každom refresi stránky s parametrami linky ? Aký dlhy mas uptime linky ? Lebo keď je linka online napr 2-3 dni tak je to docela veľa ...je to spôsobené asi kvalitou vedenia, samozrejme vzdialenosťou a veľkou penetraciou prípojok v tvojom okoli ...odporučil by som kúpu  lepšieho routra pri ktorom budeš mat aj pri slabších parametroch stabilne pripojenie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pribúdajú chyby po každom refresi stránky s parametrami linky ? Aký dlhy mas uptime linky ? Lebo keď je linka online napr 2-3 dni tak je to docela veľa ...je to spôsobené asi kvalitou vedenia, samozrejme vzdialenosťou a veľkou penetraciou prípojok v tvojom okoli ...odporučil by som kúpu  lepšieho routra pri ktorom budeš mat aj pri slabších parametroch stabilne pripojenie

Ked to refreshnem chyby nepribudaju. Ohladom routra, mám 2x MagioTV, takze neviem či by mi to fungovalo ked by bol ZTE II v bridge mode.

xdd.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A nedodáva náhodu Telekom k svojej službe VDSL vlastné routre? Aby ich mohol mať pod kontrolou?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz