Paušál Happy vs. Ano

Otázka

• 0

Dpbrý večer.

Začiatkom mája tohto roku by som si rada predĺžila svoj paušál Happy L ďalej. Chcela by som sa však spýtať, či pri výbere mobilného telefónu sa ma bude týkať už cena ako pri Áno paušáloch, resp. či dostanem výhody, kt. reklamujete napr. prenesenie dát alebo navýšené dáta. Mám pre seba vyhliadnutý (vysnívaný) mobilný telefón len neviem čo mám čakať, aby som nakoniec neodišla so sklonenou hlavou že si ho nemôžem vybrať.

Ďakujem
Fuchsová Andrea

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Paušály Happy už skončili a kto ich ešte má, tak pri predĺžení viazanosti už musí prejsť na paušál ÁNO. Samozrejme sa Ťa budú týkať už nové podmienky pre paušál ÁNO (cena, prenos dát atď.). Ináč, keď Ti končí paušál Happy v máji, na nový ÁNO môžeš prejsť už teraz (3 mesiace pred koncom viazanosti).😉

https://www.telekom.sk/volania/pausal#module-plan-chooser

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Môže prejsť na Áno tri mesiace pred skončením viazanosti,ale za štandardnú cenu.😢😢😢 Radšej počkať  a krátko pred skončením viazanosti si dojednať výhodnejšie ceny za  paušál Áno (  retenčné oddelenie).

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Paušál Happy už nezoberieš, iba ak si ho ponecháš za štandardnú cenníkovú cenu. A telefón sa dá zobrať už len k paušálom ANO.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.