iptv z aliexpress.com

Otázka

• 0

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Myslím si že si sa asi zmýlil. Podľa všetkého tam ponúkajú tv box nie službu   iptv.Dole v rozpise máš: 1gb ram čo je žalostne málo, potom tam čítam že to má remote controller čiže diaľkový ovládač, takže je to hardware. Ja osobne používam Tanix tvbox a pozerám na ňom tv cez Magio Go ktoré na ňom ide v pohode. Kupoval som to pretože original Magio Go krabičku nie je schopný Telekom dodať už rok a pol. Mimochodom Magio Go v zaklade je zdarma.Iptv ako službu ti Telekom blokovať nebude na 100%. Čo si robíš s internetom je tvoja vec len pozor ak máš obmedzené množstvo stiahnutých GB.  

Editoval Lacike75

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dakujem za odpoved, ono je to sluzba a krabicka  poslal som zly link su tam aj linky len sluzba teda predpatne s tym hw mas pravdu ale aj tak by som ju nepouzival zohnal by som si vlstny box na to, s tymi gb mas pravdu mam dsl 300gb fup na mesiac ale zatial mi to staci uvidim, toho blokovania som sa bal najviac lebo som cital ze vraj orange bude blokovat nelegalne sluzby

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

300GB FUP na MagioGO ti bude urcite stacit :) dlhodobo pouzivam net +  magioGo box, aktivne denno-denne a nikdy sa nestalo aby som FUP dosiahol, zas MagioGO nema 4K kvalitu :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nevies aky kodek pouziva magio go ? h.264 alebo novsi h.265 ? od toho dost zalezi kolko dat to zozerie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

nevies aky kodek pouziva magio go ? h.264 alebo novsi h.265 ? od toho dost zalezi kolko dat to zozerie

To sa nedopátraš a nevedia mi to povedať ani na podpore. .Predpokladám že je to kodek H.265, pretože ich magio go  krabička bola robená pre nich na zakázku a tam je tento už  podporovaný. Pri kanáloch s bitrate 2.6 Mbps ale sledovanie TV napríklad po dobu 8 hodín denne znamená prenesenie viac ako 285 GB dát mesačne. Pri HD kanáloch s vyššou kvalitou a bitratom sa už môže výraznejšie prekračovať limit 300 GB , ale  zase 8 hodín denne asi nepozeráš....

Editoval Lacike75

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

lenze niektory ludia su taky sprosty, ze TV vypnu, ale box im bezi dalej (ale im to jednoducho nevysvetlis, on si mysli, ze ked vypne TV, tak je vsetko v poriadku)

Editoval janyxx

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

BTW tato sluzba mi pripada podivna, aj ked samozrejme moze fungovat, ale co ked o 2 tyzdne fungovat prestane ?

V europe je samozrejme vela iptv serverov, dokonca vela je ich aj free len treba hladat (acestream).

Ja by som sa takejto sluzbe neupisal a nakoniec vsetky externe IPTV strasne zatazuju linky. Multicasting akosi nefunguje vo svete IPv4

Radsej by som siel do Sat, alebo aj magio, ale len v ramci siete (telekom ma iptv na VLANe)

Editoval janyxx

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za všetky odpovede. Na ich základe sa rozhodnem čo a ako ďalej.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz