Otázka

• 0

Dobrý deň, včera som si v Telekome predĺžila zmluvu. Doteraz som bola spokojná ale čo ma mrzí je, že za to že si predĺžim u Vás  dostanem 5 eur poplatok. Bohužial uvažujem nad tým , že po viazanosti si už zmluvu( dokonca mam u Vás viac zmluv) nepredľžim. Mrzí ma že svojho spokojného zákazníka si takto cenia. Tomuto poplatku nerozumiem prečo by som ho mala platiť, môže mi to niekto vysvetliť?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Administratívny poplatok pri uzavretí Dodatku k Zmluve o poskytovaní verejných služieb si účtuje aj Orange. V minulosti pri novej viazanosti , ale po dohode s operátorom mi nebol poplatok zaúčtovaný.  

Citát

Poplatok sa účtuje z dôvodu vykonania administratívnych a technických zmien v systémoch spoločnosti Slovak Telekom, a. s., pri uzavretí Dodatku k Zmluve o poskytovaní verejných služieb s prevzatím záväzku viazanosti na využívanie niektorého z mesačných programov. Poplatok sa neúčtuje, ak sa uzatvára dodatok (i) súčasne s aktiváciou novej SIM karty keď sa účtuje príslušný aktivačný poplatok v súlade s týmto Cenníkom, (ii) pri prechode zo služby EASY na niektorý z mesačných programov, keď sa účtuje poplatok za služby v súlade s týmto Cenníkom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Administratívny poplatok pri uzavretí Dodatku k Zmluve o poskytovaní verejných služieb si účtuje aj Orange. V minulosti pri novej viazanosti , ale po dohode s operátorom mi nebol poplatok zaúčtovaný.  

Prepáčte ,ale príde mi to nefér voči zákazníkom. Namiesto novej sim karty ktorú pravdepodobne využijem len na to aby som minula kredit a karta prepadne pretože ju nemienim používať a to mám dve pretože som predĺžila aj internet, tak by som ocenila radšej keby som nemusela platiť takéto nezmyselné poplatky. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
  • 0

Práve preto si ja objednávam predlženie služieb cez web, tam sa tieto poplatky neúčtujú. Skúste to nabudúce takto a získate ešte aj webovú zľavu pri pevných službách.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz