Nefunkcny signal TV stanic

Otázka

• 0

Dobry den,

posledne 2 dni nam sledovanie niektorych programov kazi zly signal. Jedna sa o stanice ako Dajto, WAU, JOJ a pod. Mysleli sme si, ze to je len nahodne, ale stale sa to opakuje! Neplatim za to, aby som sa pozeral na Vase oznamenie o zhorsenom signale. Dakujem. Jan

93F34770-6310-488E-840E-BA1F7A4E468F.jpeg

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 odpovedí na túto otázku

• 0

tak vcera len WAU,dnes okrem stv1 a stv2 nejde uz nic.mohol by sa k tomu vyjadrit niekto z kompetentnych?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mam ten isty problem. Ale napriklad dajto v sd kvalite funguje normalne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Volal som na technicku linku a hned my bolo oznamene ze maju vypadok. Takze asi tak

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den,

posledne 2 dni nam sledovanie niektorych programov kazi zly signal. Jedna sa o stanice ako Dajto, WAU, JOJ a pod. Mysleli sme si, ze to je len nahodne, ale stale sa to opakuje! Neplatim za to, aby som sa pozeral na Vase oznamenie o zhorsenom signale. Dakujem. Jan

93F34770-6310-488E-840E-BA1F7A4E468F.jpeg

Presne to isté a už ma to dosť hnevá, hlavne, že platíme, však Telekom?!!? Nezabudnite na kompenzáciu!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Treba zavolať na technickú podporu 0800 123 777 (bezplatné volanie) tu Vám to nikto neopraví ani nedá žiadnu kompenzáciu. Toto je fórum

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už aj mňa to štve,hlavne že im platím za služby nemalú sumu.Dúfam že za to dajú nejakú kompenzáciu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dobry den,kablov plna chalupa a programov niet,uz si to Telekom kazi dost.pockam do konca zmluvy a pa,pa.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už aj mňa to hnevá taktiež platím nemalú sumu a za čo za zlí signál tak to nie Telekom by mal s tím niečo robiť..........

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridávam sa, tiež mi vypadáva tv , a to som na optike 300/30.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar