Hrozna kvalita zdieľanich kanálov

Otázka

• 0
Dobrý večer,mám na vás jednu prosbu. Nemohli by ste dať na svoju kapacitu kanály DISNEY CHANNEL a tlc?? ta kvalita od Rumunov je otras... Namiesto FILM+ Hun ste tam mohli dat DISNEY channel. Po preklopeni do 16:9 je to ešte horšie...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

cez co mas pripojenu TV ( SCART / HDMI ) , aku mas kvalitu a silu signalu ? vcera som sa pozrel a mne to ide v pohode mam pripojenu TV cez HDMI 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
To čo sa jej pýtaš za sprostosti? Zdielané programy su v mpeg2 s pobiednym datovym tokom, aj keby to prepojili zlatým HDMI kablom, absolutne nic jej to nepomôže... Proste v Telekome musia pochopiť, že na 3 TP sa kvalitná televizia poskytovať nedá
odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zase taka sporstá niesom!! Toto čo je za blbú odpoved? To nie je žiadnym prepojením. Normálne cez HDMI! Proste tá kvalita od rumunov je strašná, tak to pochopte! Chcem vyjadrenie od pracovníka Telekomu, či stým niečo budú robiť, lebo sa to naozaj pozerať nedá!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj Timea Galovičová , prepac ak si z toho usudila iny zaver ako bol mysleny, mal som doma problem s obrazom, vymenil som SCART za HDMI a problem bol odstraneny, mozno u mna bol problem v telke, boxe alebo samotnom kably

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Samozrejme, že je to spôsobené zdielanými kanálmi a nie káblom, niektoré zdielané kanály od Freesatu majú dátový tok na úrovni 1 a 1,5 Mbit/s, následkom čoho sa pri väčších uhlopriečkách stávajú s TV príjimačov šachovnice... Lubo, prosím ťa, najprv si over fakty a potom argumentuj, lebo toto čo sem píšeš, je maximálne od veci. Timea Galovičová, kým Telekom nekúpi ďalšiu kapacitu a nezaradí tie programy na vlastné TP, tak sa nezmení nič, nakoľko Freesat a Digi Romania (RCS&RDS) zaspali dobu a argumentujú tým, že u nich zákazníci HD kvalitu, pripádne SD kvalitu v mpeg4 nepožadujú, takže to ešte potrvá veľmi dlho, kým sa niečo zmení...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No na mojej 37 cm CRT Orave je obraz špičkový, tak nechápem na čo sa všetci sťažujete... 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar