TV k pevnemu internetu

Otázka

• 0

Dobry den, 

chcem sa opytat na typ (blizsia specifikacia)TV ktory ponukate k pevnemu internetu.

Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Áno, až neskoro som si všimol že typ je vo webovej adrese (cez telefón štandardne nevidím  webovú adresu), Ale mohlo byť uvedené aj v popise niekde, pripadne hneď v hlavnom názve a nie "Ultratenký LED televízor Philips Smart s rozlíšením 4K UHD"  radšej tam mohlo byť Philips 50PUS6503/12

Editoval/-a pepo2608

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od podracky.lukas
      Ahojte,
      dnes ma na smart TV odhlasilo z Magia GO a ked som sa prihlasil tak mi napisalo zrazu ze prihlasovacie udaje su spravne alebo Magio Go mozte vyuzivat len na mobile a tablete, že na Smart TV už nie...... Stalo so to aj Vám ? Čiťal som kdesi že už na Jar tohto roku zacali postupne ludi odstavovat od Magia Go zdarma na Smart TV, čo dostali k nejakej sluzbe. 
      Su nejake bezplatne moznosti? Ci len treba si zaplatit ich drahe baliky? 
      dakujem
    • Od Tpacko
      Dobrý deň

Používam Magio Go na LG smart TV a nemám možnosť zmeniť audio stopu. V nastaveniach mam nastavene preferovať slovensky jazyk ale audio mam aj tak c češtine. Na mobile viem zmeniť audio stopu
    • Od Hamlik
      Kedy bude dostupný Samsung Galaxy S21 Ultra?
    • Od zbytocnyucet
      Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať ako mám na novšom type TV od Samsungu (konkretne QE65T74) spárovať set top box s ovládačom od Samsungu. Skúšal som to asi 10x a nič. Pri výbere značky stb tam bohužial Tatung STB 3701 nenájde, neviem či je podporovaný alebo nie. V domácnosti je ešte jeden stb s nahrávaním značky Arris a ten mi našlo a išiel nastaviť v pohode (ten ale nie je môj). V samotnom Samsungu mi nevedeli k tomu povedať nič. Má niekto takúto skúsenosť alebo pozná niekto nejakú vychytávku na to ? Poprípade je nejaká možnosť tú bučoru od Tatungu vymeniť za niečo iné poprípade vymeniť ju za stb s nahrávaním nejakej inej značky ?
    • Od miro0505
      Dobry den, je aktualne telefon Samsung Galaxy S20 FE 5G funkcny v 5G sieti Telekom? Nejedna sa mi o to ci je oficialne podporovany (to vidim ze nie je v zozname), ale ci sa pripoji do 5G a ci datove prenosy funguju zodpovedajucou rychlostou...
      Dakujem.
    • Od S.tanl.y
      Dobrý deň,
      chcel by som sa informovať či plánujete zaradiť do ponuky Samsung Galaxy S20 FE, prípadne aj s informáciou kedy by k danému došlo, prípadne v ktorej verzii - 4G/5G. Na našom trhu sa už predávať začal tak isto ho ponúka konkurencia.
      Ďakujem za skorú odpoveď