Odhlásenie zo zariadení

Otázka

• 0

Ako sa odhlásim zo všetkých prihlásených zariadení?

Predal som telefón v ktorom som mal nainštalovanú appku, bol som prihlásený, ten *** to stále používa a vyhadzuje mi obsadené sloty, keď som zmenil heslo, nijak sa to neprejavilo, stále zostal prihlásený. Je nejaká možnosť ako sa odhlásiť zo všetkých zariadení kde som prihlásený? Ak nie, takáto funkcia by bola celkom užitočná.

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

ked zmenis heslo, tak dotycneho by malo automaticky odhlasit a uz by sa nemal ako prihlasit, lebo nepozna nove heslo  .... ak sa to ale sprava ako popisujes tak je to nejaka chyba a volaj skor 0800 123 777 alebo napis na aplikacia@telekom.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Požiadaj potom o zrušenie služby úplne cez linku 0800 123 456, alebo cez chat a následne si to objednaj znovu, dostaneš nové prihlasovacie údaje. Toto by mohlo pomôcť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak sa prihlásim cez NTB, tak cez nastavenia vidím registrované zariadenia a tam môžem odstrániť všetky, ktoré nechcem mať registrované.  Ide to aj cez telefón Nastavenia - Moje zariadenia.

To je pravda, ale nezruší to samotné prihlásenie do účtu - účet zostane stále prihlásený a môže zrušiť registráciu niektorého môjho zariadenia....proste mi stále kradne ten 1 slot, keď si všetky sloty obsadím svojim zariadeniami, on ide do nastavení, zruší registráciu niektorého zariadenia a zaregistruje ten svoj (bývalý môj) telefón. Nemám šancu ho odhlásiť z účtu aby doň stratil prístup (a musel sa znova prihlásiť). Už chápeš čo myslím?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak sa prihlásim cez NTB, tak cez nastavenia vidím registrované zariadenia a tam môžem odstrániť všetky, ktoré nechcem mať registrované.  Ide to aj cez telefón Nastavenia - Moje zariadenia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar