Krátke ale časté výpadky internetu

Otázka

• 0

Zdravím všetkých,
nie je to otázka ale na fóra patria aj rady. Ak máte rovnaký problém ako ja s častými krátkymi výpadkami pri sledovaní videí, seriálov či live streamov, ťažko a dlho sa vám všetko načítava akoby niečo bránilo plynulému toku signálu a nevedia vám poradiť ani na online poradni, ani na technickej podpore ani na telefóne .. skontrolujte si káble. Tento problém u nás dlho pretrvával a už ma to dožralo tak som to začal riešiť no nikto z telekomu mi nevedel pomôcť a stále mi len opakovali aby som dookola reštartoval router pričom všetko mám zapojené a nastavené správne .. Spomenul som si teda, že na tok a kvalitu signálu vplýva aj kábel a jeho zahnutie, preto som sledoval kábel od routra ďalej a toto som objavil ... "Expertná" práca nejakého samozvaného technika z telekomu, ktorý nám zapájal optiku a ONT zariadenie. Kábel zložený dobre že nie do origami, oblepený izolepou a pod tým všetkým sa skrývala spojka, pretože prvotný kábel bol prikrátky. Po rozlepení a rozmotaní kábla všetky problémy zmizli. Kábel by mal byť čo najrovnejší a nie obtočený a zmotaný do veľkosti čajovej sviečky.

53660778_348382482445711_758989951351547

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar