Krátke ale časté výpadky internetu

Otázka

• 0

Zdravím všetkých,
nie je to otázka ale na fóra patria aj rady. Ak máte rovnaký problém ako ja s častými krátkymi výpadkami pri sledovaní videí, seriálov či live streamov, ťažko a dlho sa vám všetko načítava akoby niečo bránilo plynulému toku signálu a nevedia vám poradiť ani na online poradni, ani na technickej podpore ani na telefóne .. skontrolujte si káble. Tento problém u nás dlho pretrvával a už ma to dožralo tak som to začal riešiť no nikto z telekomu mi nevedel pomôcť a stále mi len opakovali aby som dookola reštartoval router pričom všetko mám zapojené a nastavené správne .. Spomenul som si teda, že na tok a kvalitu signálu vplýva aj kábel a jeho zahnutie, preto som sledoval kábel od routra ďalej a toto som objavil ... "Expertná" práca nejakého samozvaného technika z telekomu, ktorý nám zapájal optiku a ONT zariadenie. Kábel zložený dobre že nie do origami, oblepený izolepou a pod tým všetkým sa skrývala spojka, pretože prvotný kábel bol prikrátky. Po rozlepení a rozmotaní kábla všetky problémy zmizli. Kábel by mal byť čo najrovnejší a nie obtočený a zmotaný do veľkosti čajovej sviečky.

53660778_348382482445711_758989951351547

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar