cat 6 problem / zla skusenost

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Zdravim, uz som tu zakladal viacej tem... ale dneska mi prisli spravit net a mam dost blbu skusenost.. mam v 2 izbach natahane kable 2x cat 5 a 2x cat 6.. samozrejme som si zistoval ake kable mozu ist na infolinke telekom mi povedatli kludne cat 5  a vyssie cize aj 6ky... no a 6ky nesli urobit na kocovku prisla firma ZYRY ktora to robila a len spravili koncovky na cat 5ky a 6ky ze treba nejak rozklablovat .. nahraskovat na spoje... na tie uzsie ako cat5 lebo oni maju len take koncovky.... tak na infolinke na technickej podpore kde som volal mi bohuzial zle poradili.. tak dufam ze sa to bude dat rozkablovat na tych spojoch co vyzeraju ako hrasok...... a este som chcel datove zasuvky zapojit v stene kde su kable vyvedene to mi taktiez nespravili ze to nerobia... no dobre tak to si zozeniem niekoho snad kto to robi... ale sklamalo ma to ze 6ky su k nicomu a ze to neslo spravit .. dufam ze to pojde spravit ako vraveli technici.... takzvane nahraskovat a spravit tie spoje.. aby sa mohla napojit koncovka... je to bieda teda... zyry technici povedali ze ludia na infolinke to tak nevedia ked niesu v terene.. problem je ze kable mame uz zaliate v zemi a neda sa nic menit.......a mne je potrebny kable cez wifi to nieje ono kedze zvyknem nieco zahrat a podobne.....trosku som si to inak predstavoval ze sa dopatram k nejakym informaciam keby som to bol vedel tak dame len 5ky  a netahaju sa ziadne 6ky :(:/

Editoval Dodo.13

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

ty si sa pytal na kable a tie su OK 

pri instalacii technik nie je povinny ti dat koncovky na tvoje kable a preto nemal ine ako CAT 5. Toto si musis poriesit sam. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skus napisat na chat pojdeto.sk , poradia ti ci je ta koncovka OK. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Uz to mam spravene cez take male spoje... :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz