Spomalený internet od 19-23

Otázka

• 0

Chcel by som sa opýtať či telekom hodlá robiť niečo so spomaleným internetom v hodinách 19:00 až 23:00 skoro každý deň. Testovanie rýchlosti ukazuje rýchlosť v poriadku no sledovanie online prenosov cez streamovacie služby je hotové peklo. Platíme si najväčšiu rýchlosť internetu, aká je na adrese možná (80/10 - Hlaváčiková ulica, Dlhé diely) a aj tak je to nepostačujúce v týchto hodinách. Zároveň nerozumiem zjavnému šetreniu financiami a neschopnosti tejto spoločnosti zaviesť optický internet v roku 2019 na tak husto obývané miesto.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

To pripojenie co mate je vdsl a to je prakticky optika len nie priamo do domu ale na  Fiber-to-the-cabinet . A to spomalenie moze robit aj wifi ak mate vela wifi sieti okolo seba a najviac su aktivne v tom case tak sa rusia, tiez mam poodbny problem na 2,4 mhz tam mi to vecer ide 20 mbit a pritom mam optiku 70 mbit a ked to prepnem na 5GHZ tak to ide okolo 60 ale nemam telekom, len chcem poukazat ze to moze byt aj wifi. Vzdy treba najprv odskusat cez kabel.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

wifi nepouzivam som len cez kabel, s optikou by som to neporovnaval nakolko ta je asi o 4x rychlejsia nez co mam teraz

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz