Easy-Streamon

Otázka

• 0

Mám sim kartu easy v rutry tp-link priamo spojenú s magiogo boxom cez kábel. Wi-fi vypnutá. Aktivoval som streamon stiahlo euro... Po asi 10,5 hodinách vypísalo že som minul denný internet... Spotreba bola 13,8 GB..... Má to niekto takto zapojené? Išlo resp.. nešlo mu to? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

K stremon dostanes aj 200 MB na bezny internet tak asi si to minul a potom zablokuje datove sluzby. ja som na streamon stiahol zhruba 5 GB cez smart TV aplikacie netflix a youtube ale neviem kolko to stiahlo z tych 200 MB , to som neprecerpal.

Editoval/-a aurel8

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aurel8. V rutry by mi kde malo minúť 200 MB. Mám to spojené priamo s Magio go boxom. . Tak isto v telefóne... Ten istý Magio go box. Minie dáta neviem prečo a potom už ani priamo v telefóne nejde Magio go. Som im to tam poslal som zvedavý čo za ctrl-c, ctrl-v odpoveď pošlú...

Screenshot_2019-03-03-15-13-47-203_com.android.mms.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aj samotny router alebo mobil moze automaticky stahovat aktualizaciu . niekto alebo nieco ine si tam nemal pripojene ? nieco s inym streamom ako tie aplikacie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nikto nikde sa nepripájal a wifi vypnutá.

obr,1 objednané platí do konca dňa.. obr2 ešte vraj využívam do konca dnešného dňa.. obr,3 po 10 min už som minul...  obr4-5 spojenie... tak ja už neviem čo to už má byť..

ruter1.png

ruter2.png

ruter3.png

ruter.jpg

magio box1.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skus napisat na office@telekom.sk alebo techgroup@telekom.sk

mozno to vedia detailnejsie pozriet 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ved čakám čo odpíšu..v pondelok som písal... dúfam že aspoň to čo neviem...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Napisu ti nieco take ze streamon garantuju len cez aplikacie v mobile uz som nejake veci riesil ohladne streamon a toto mi povedali a ked som na infolinke povedal ze streamon  funguje napriklad pri zdielanom pripojeni  na smart tv ktora ma youtube alebo netflix.... tak ze to nie je pravda . Osobne mam odskusane zdielanie internetu cez s9+ a stiahol som zo 10 GB netflix, youtube 4k vcelku parada skoro ako wifi + optika

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja to potrebujem na chatu kde nemám nič iné. Nie stále som tam.to telefón si môžu....

však nezaručujeme bezchybnú funkčnosť týchto aplikácií.

Tak to si takú službu môžu strčiť. Najlepšie napísať na konci takú vetu. A ruter hádam ani nič navyše neťahá keď mám len box pripojený... Ale hlavne že to ponúkame. A už čakám ako som vyššie písal odpoveď tipu ctrl-c crtl-v.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar