VDSL 80/8 max. profil

Otázka

• 0

Dobrý deň,

aký potenciál má táto linka? Oblasť bola pokrytá FTTC a dnes nám to technici zapojili. Nemal som možnosť s nimi komunikovať a zistiť blišie info. 

Prečo mi neukazuje vzdialenosť od vysunutého DSLAMu? Podľa toho últmu to tipujem na pôvodný DSLAM

Už ani cez ich konfigurátor nemôžem dať do 90% domov na ulici nič vyššie ako 30ku

Ďakujem

Snímka obrazovky 2019-02-26 o 14.59.40.png

Editoval/-a matej.t

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

maximmalna priepustnost je 43 Mbit...cize teraz si na maxime ktore linka momentalne da

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Uf to si ma nepotešil, lebo som prechádzal zo Swanu (LTE) kde som mal podobné rýchlosti, ale bez Mágia TV.

Sedí môj odhad cca 1-1,2 km od ústredne? Oplatí sa volať technikov alebo rovno obchoďáka nech nám upraví zmluvu? Žiadať o redukovaný profil?

Na ten MSAN môžem zabudnúť?

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Do toho 1 km môžeš byt ...ak je v tvojej blízkosti MSAN , bližšie ako lokálna ústredná potom si neni na neho pripojený .. tá vzdialenosť by bola menšia .. ak platíš za xl určite by som prešiel na 30 Mbit... platiť  viac a mat polovičnú rýchlosť sa neoplatí 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za rady! Skúsim zavolať na tech. linku, či ma nemôžu pripoji't na MSAN, lebo celá oblasť (100 domov) by mala byť pokrytá XL programom a mnohé sú ešte ďalej vzdialené od predpokladanej ústredne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar