Otázka

• 0

Včera som si kúpil Easy pecku a stále mi neide pridať telefónne číslo do aplikácie 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Registrácia prebehla? Dá sa z čísla volať?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

prihlásiť sa cez dátovú mobilnú sieť, pri vypnutom WiFi pripojení, skúsiť aplikáciu odinštalovať a opätovne nainštalovať

prípadne napísať na aplikacia@telekom.sk bližšie informácie (telefónne číslo, screen obrazovky, typ mobilu a OS)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už som skúsil všetko a nič tak už  len čakať kedy sa mi ozvú na email ale vďaka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od 1Techlupo
      Ako sa dá aktivovať balík nekonečné dáta ak sa mi nedá do mobilu stiahnuť aplikácia Telekom?
      Ďakujem
    • Od mitik79
      Zdravím,funguje vôbec odkaz NÁROK NA NOVÝ MOBIL?Za pár rokov mi to ani raz nenapísala pozitívnu odpoveď.Diky za odpoveď
    • Od francisty
      Dobrý deň. V piatok 13.3.2020 o cca 10:20 hod. som si na predajni aktivoval nový paušál Bez záväzkov. Je sobota 14.3.2020 cca 9 hod. a stále si nemôžem aktivovať akciový bezplatný marcový internet. Kedy si ho môžem aktivovať? Na predajni mi povedali, že si stiahnem aplikáciu a hneď si to môžem aktivovať. Realita je iná, neviem si to aktivovať v aplikácii, moje číslo sa "tvári" že na ňom nemám žiadny paušál.Čo mám urobiť, aby som mohol už dnes využívať akciový marcový internet zdarma? Francisty
    • Od totalmaro
      zdravím 
      akom tvare mam napisat id kod ,stale my vypisuje-ID kod nie je spravnom tvare

• Od andrasherczeg127
      Dobrý , objednal som novy telefon , s pausalu ANO L , mal som tam zadarmo internet ,, plus zadarmo EASY pecka sim kartu,,ked ja ne potrebujem easy kartu ,,mozem este zmenit niekde objednavku ?