Kredit za 12e zmyzol na druhy den

Otázka

• 0

Vcera som si dobil kredit za 12e kupil som z neho streamon na den a spustil sluzbu RAZGIGA ktoru som neminul a rano som sa zobudil na 0 kredit na karte... Toto sa mi stalo uz druhy krat rad by som vedel co to ma znamenat... Prikladam screenshoty spotreby od vcera do presneho casu kedy mi kredit samovolne zmyzol... Kredit za 12e bol dobity 23.2.2019 Kredit 0e 24.2.2019

Capture.PNG

Capture2.PNG

Screenshot_20190224_214645.jpg

Screenshot_20190224-214511.jpg

Screenshot_20190224-214601.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Ja by som to tipol ze ti data ztrhavalo z RAZGIGA a nie zo streamon a ked sa ti prve RAZGIGA ninulo tak sa ti automaticky aktivovalo dalsie , lebo raz giga 6 euro a 2x6 euro je 12 aspon tak mi to vychadza.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Razgiga sa mi neaktivovalo viackrat ako vidis v screenshotoch a ak by sa aj, tak mam otazku preco som nedostal ziadnu sms notifikaciu alebo podobne a preco sa sluzba razgiga ktora sa nema sama obnovovat obnovila hned 3x bez mojho vedomia kedze stoji 3€ za giga pisal som uz aj na support tak som zvedavy co mi daju za odpoved

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To bol len tip nevravim ze to tak bude , mal som tiez problem s easy datoval som ani sms ani nic ze deny internet 200 mb za 0,5 eura a tahalo mi z kreditu vyse eura za par MB a volal som na infolinku a ze ani nevidia v systeme ze som nejake data prenasal respektivne nejake spoplatnene sluzby takze maju v tom bordel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.