prenos čísla z funfón na easy pecka

Otázka

• 0
Ako dosiahnem prenos čísla z funfónu na easy pecka ? Na webe som našiel len prechod na paušály happy. Nepotrebujem žiaden bonus za prenos len chcem zmeniť operátora a program kvôli dĺžke platnosti kreditu. Ďakujem vopred za radu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

15 odpovedí na túto otázku

• 0
Návštevou najbližšej Telekom predajne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@eM Kei 

Ďakujeme za dôveru. Dúfame, že "prenos" sa podaril :)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Čakám na prenos môjho čísla z Telekomu do Funfónu. Sim príde zajtra kurierom aktivujem Funfón a prenášam hneď späť do Telekomu. Dôvod takéhoto schyzofrenického konania ? Skončila mi platnosť po roku a mesiaci na sim, odmietli mi aktivovať sim na 123456 aby som dobil kredit a pokračoval s číslom ktoré mám 5 rokov. Našiel som cestu 2 prenosov :-/ je smutné že mi nevedeli výjsť v ústrety takto dám minimálne 4€ za novú sim, bude to už 4G karta ???

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

predstava to pekná, no niesom si istý, čí to takto bude aj fungovať. FF kartu ti sice z OR poslali, ale pre úspešný prenos/aktivaciu musí byť prenášne číslo aktívne. teda neaktívne číslo na FF neprenesieš, a teda ani späť prenos nebude možný.
aj keď v pripade Telekomu by to možno mohlo fungovať. lebo ako som odsledoval, po expiracii zrušení EASY karty sice služby prestanú fungovať. ale karta je stale akoby aktívna, po vložení do mobilu chytí signál, a SMS je stale možné prijať. mal som niekolko takých kariet, jednu EASY som zrušil na predajni, vrátili mi z nej aj kredit v hotovosti, kartu som vložil do mobilu a stale mi na ňu chodia SMS napr.aj po prihlásení tu na fórum. žiadne iné služby na nej ale nefungujú, ani kontrola spotreby.
Ps.
tak nejaká nádej že sa to podarí tam ešte je. :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

:smileyfrustrated: uvidíme, zatiaľ čakám... Nerozumiem, prečo ju nemôžu aktivovať, na platforme je to pri mojom subscriberovi jeden flag resp. jeden dátum . Tá moja sim sa do siete síce prihlási, ale SMSku na ňu už nepríjmem. Len servisné správy od operátora.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
teda ta FF karta ktoru ti dorucili ostala (mrtva)neaktivna, ako som predpokladal.?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Pravda, karta FF zostala neaktívna. Karta telekomu má síce signál ale služba už nie je aktívna. Pri volaní 12350 - ľutujeme služba nie je aktívna

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Preniesť číslo do FF nie je tiež žiadna výhra, v telekom mas aspon platnost kreditu jeden rok, v FF v zalezitosti  od vysky posledneho navyseneho kreditu, to je od 30 do 90 dni .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

akonahle mas kartu neaktivnu, prenos prebehnut nemoze, lebo ani nemas kredit na prenos. 

O2 to ma vyriesene salamunsky, ale to by ti nepomohlo. ttotiz pri prenose maju DOCASNE CISLA, ktore ak prenos neprejde, ostanu na novej simke aktivne /tym padom im krasne stupa pocet zakaznikov/, a zakaznik ani netusi, ze ak prenos zrusi, cislo na prenesenej novej simke ostane aktivne AKO docasne /uvedene na zmluve.../

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj @Peter Német, suhlasim, prenos neaktivnej karty nie je mozny, nie je to vsak kvoli kreditu (poplatky za prenos uz boli zrusene), ale pretoze SIM karta nie je aktivna. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar