Spotreba ako zistim spotrebu easy 6gb

Otázka

• 0

Dobry deň ako zistim spotrebu dat na easy pecka 6gb/rok??

1. mtelekom sa neda pripojit asi mam uz vycerpane data

2. portal moj telekom NEPODPORUJE kontrolu EASY rok 6GB

3.NEZAUJIMAJU ma MIN ani SMS ale DATA

Dakujem

Aká je aktuálna spotreba na mojom mobilnom telefónnom čísle?

Keď chcete zistiť, aká je vaša spotreba (prevolané minúty, SMS či dáta) v prebiehajúcom zúčtovacom období, máte niekoľko možností:
  • navštívte z vášho telefónu mobilnú stránku http://m.telekom.sk (je nutné prezeranie cez mobilný internet, nie cez WiFi)
  • detailný prehľad získate aj prostredníctvom aplikácie TELEKOM
  • prihláste sa do zákazníckeho portálu Môj Telekom a prejdite do časti Spotreba. Pre prihlásenie je potrebné zadať vaše prihlasovacie meno a heslo a overiť sa formou SMS. V prípade, že ešte nie ste zaregistrovaný, možete tak urobiť na našej stránke www.telekom.sk v záložke Môj Telekom - Registrácia
  • zašlite SMS správu v tvare MIN alebo MINUTY na číslo 123. Odoslaná SMS správa je spoplatnená podľa programu služieb, ktorý využívate, prichádzajúca SMS správa je bezplatná.

Doplňujúce informácie:
Informácie o spotrebe sú aktualizované priebežne, majú len informatívny charakter a umožňujú orientačné overenie stavu spotreby počas aktuálneho zúčtovacieho obdobia. Z dôvodu technického obmedzenia služby, informácie o spotrebe nezahŕňajú roamingovú prevádzku a nie sú zohľadňované ani presunuté voľné minúty z predchádzajúceho zúčtovacieho obdobia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Pripoj sa na m.telekom.sk z pocitaca, prihlasi ta overovacou smskou. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

keby to fungovalo, ale ako pisem vyššie :::portal moj telekom NEPODPORUJE kontrolu EASY pecka služba rok 6GB jednoducho viem zistit len aktualny kredit ale spotrebu dat NIE. a apka mi je na **piip** lebo sa neda instalovat nepodporuje moj telefon samsung galaxy

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

m.telekom.png

Editoval Jano

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem,

tak tu naozaj zistim aktualny stav dat.

Škoda že sa to neda zistit na portali moj.telekom bez overovacej sms pre pripad že by bola simka v nejakom trackeri.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar