XL VDSL

Otázka

• 0

Zdravím

Chcem sa opýtať že menili sme rýchlosť internetu na VDSL 80/8 ale po zrýchlení som nameral len cca 30/3.Volal som na podporu a tam mi len povedali že nemám takú priepustnosť linky že je to káblami.Podla pokrytia na mojej adrese by som mal mať 80/8.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

na internete moze byt... realne pripojenie ti zmeraju technici a povedia aky profil ti mozu dat... to neznamena ze ked si 400-500 m od ustredne tak 80 Mbit pojde ..vsetko je to o kabli... mal si sa spytat na maximalnu priepustnost linky a podla toho pouvazovat ci ist na L alebo ostat na XL

Editoval filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Aj som volal aj na infolinku tam mi poradil aby som si znižil na L 30/3 ale povedal že to môže byť pri meraní menej takže si radšej nechám XL aby som mal o niečo viac.Len som chcel vedieť či sa náhodou s tým nedá niečo spraviť aby som mal 80/8 keď ma XL a aj na mojej adrese je také pokritie.Sused mal väčšiu rýchlosť ale nie od Telekomu a tiež VDSL takže nechápem kde je problém !

Editoval spiritak

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak mu to potvrdili technici tak je to silny argument na zmenu programu, zavolaj na infolinku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To by mohlo byt dobre riesenie.Ale neviem ci sa to da aj pocas viazanosti..A ak ano,tak ci sa to po znizeni profilu linky rapidne nezhorsi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

poziadaj o zmenu na L kde mas realne 30/3 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keďže platíme zaň tak by bolo dobre mať aspoň približne takú rýchlosť a nie ani polovicu z toho !

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja mam 20/6,tak bud rad

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar