Magio GO - frustracia

Otázka

• 0

Obrazok hovori za vsetko, uz mam skoro stavy zufalstva. Na ntb to bezi v poho, a k tomu je tam windows insider program hodeny, a vsetko v poho. Na PC v  chrome len magio plugin a vid obrazok je vysledok. Nejaky napad? magio.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

mas magio go vo vynimkach v antivirusovom programe ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

v pc vynimka je, v ntb to ide aj bez vynimky, a to je ten isty avtivirak v oboch

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

co som sa stretol tak v 90% pripadov bol v pc nainstalovany nejaky SW ktory ovplyvnoval funkcnost. Po preinstalovani OS bola chyba odstranena. Niekedy pomoze aj oprava registrov. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Reinstall to je najlepsie riesenie, len keby sa mi chcelo :)

Inak to nastalo este na verzii 1803 po nejakom update, tak som si myslel ze hodim 1809 (oficialnym kanalom ce WU dosiel), a problem bude vyrieseny. A nic

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no nie je to 5min. zalezitost ale mne to pomohlo, plus vynimka v antivirusovom programe, teraz mam eset, co davaju k netu. 

nie je to stastne riesenie ale pre pokoj v dusi asi momentalne jedine, kym sa nerozhybu a nejako to nevymyslia lepsie  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nechcem vam kaziť iluzie ale to iste robi na magioGo boxe, vypadky vypadky a vypadky, a to funguje na inej platforme ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak som si spravil docasne riesenie, do virtualky som hodil windows 7 a fungujem takto, ale to je predsa len taky mackopes. Tak isto ako aj cele magiogo cez web :)

PS: reinstall si este necham prejst hlavou :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar