vypadáva internet

Otázka

• 0

Čaute,

nevie niekto prečo mi asi skoro v pravidelných týždenných intervaloch padá internet ? Mám adsl2+ 15/1 modem adb vv3212 prepnuty v bridge za nim asus rt-ac87u ako gateway mam aj magio aj pevnu linku na adb zacne blikat ledka dsl na zeleno a asus router hlasi odpojene, po chvili sa to nahodi znova same do normalu. Testuje telekom nieco alebo preco sa deju tieto vypadky. Dĺžka je rôzna niekedy len par minut inokedy par hodin. Naposledy to spravilo pre par minutami no zase sa po chvili nahodilo. Ulica Bezručova Trenčín.

Ďakujem za odpovede.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Tu pomôže len volať na technickú podporu nech ti na diaľku premeraju linku a uvidi sa čo ďalej. možno bude potrebný fyzicky zásah technika

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no budem to este sledovat ale ak to bude dalej takto vypadavat tak asi budem volat na technicku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no budem to este sledovat ale ak to bude dalej takto vypadavat tak asi budem volat na technicku.

Skus niekde zohnat iny router ci tieto vypadky budu pretrvavat. Ak ano potom rovno mozes volat technicku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skus niekde zohnat iny router ci tieto vypadky budu pretrvavat. Ak ano potom rovno mozes volat technicku.

myslis miesto asus alebo adb ? ak myslis adb tak to je telekomacke zariadenie a jedine mi ho mozu vymenit ak je zle, asus je zaradeny az adb ktore je teraz v mode bridge iba ako modem nic viac

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

myslis miesto asus alebo adb ? ak myslis adb tak to je telekomacke zariadenie a jedine mi ho mozu vymenit ak je zle, asus je zaradeny az adb ktore je teraz v mode bridge iba ako modem nic viac

Treba zohnat ten hlavny tak predpokladam ze mas hlavny ten ADB. Na skusku, pripojis a uvidis ci problemy pretrvavaju ak ano rovno dones telekomu router na vymenu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

diki za radu, zavolam do telekomu nech mi premeraju linku pripadne poziadam o vymenu ich routra a uvidim

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.