Magio internet cez wifi router ZTE

Otázka

• 0

Dobrý deň mám otázku cez kábel mi odmeria normálnu rýchlosť to je 30/3 MBps a cez wifi iba 2/0,5 občas 3MBps a to mam wifi blízko potrebujem poradiť, lebo chcem niečo cez notebook pracovať cez wifi a ani poriadne nejde mi internet lebo je to pomalé a na routri mám pripojene aj IPTV a to všetko ide poriadku len wifi mi poslednú dobu blbne ze mi cez ide veľmi pomalý internet a mam tam pripojený iba notebook a mobily Androidy 2 a to je všetko nič iné a susedia sa mi nenabúrali. Nejaká rada alebo tip čo s tým treba urobiť budem len rad?? Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

zavolaj nerch ti tich router prepnu do bridge a zapoj za neho vlastny router

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zmenil som kanál na iny a vydržalo mi to asi 2 hodiny čo mi išlo to skvelé a zase mi to ide rovnako pomaly cez wifi 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak to je neviem presne ale keď mi to dali išlo všetko úžasné a fajn slapalo ale teraz ako keby sa tam nejaká aktualizácia dostala a zmenila mi to uvidím ešte to vyskúšam zmeniť 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja v tom vidim zarusene pasmo.. mozes este vyskusat iny router 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skus zmenit vysielanie kanala wifi na iny..stadndardne byva nastavene auto.. pripadne skus zmenit normu wifi

Tak vyskúšam to a čo ešte môže byť chyba 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skus zmenit vysielanie kanala wifi na iny..stadndardne byva nastavene auto.. pripadne skus zmenit normu wifi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar