Magio internet cez wifi router ZTE

Otázka

• 0

Dobrý deň mám otázku cez kábel mi odmeria normálnu rýchlosť to je 30/3 MBps a cez wifi iba 2/0,5 občas 3MBps a to mam wifi blízko potrebujem poradiť, lebo chcem niečo cez notebook pracovať cez wifi a ani poriadne nejde mi internet lebo je to pomalé a na routri mám pripojene aj IPTV a to všetko ide poriadku len wifi mi poslednú dobu blbne ze mi cez ide veľmi pomalý internet a mam tam pripojený iba notebook a mobily Androidy 2 a to je všetko nič iné a susedia sa mi nenabúrali. Nejaká rada alebo tip čo s tým treba urobiť budem len rad?? Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

skus zmenit vysielanie kanala wifi na iny..stadndardne byva nastavene auto.. pripadne skus zmenit normu wifi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skus zmenit vysielanie kanala wifi na iny..stadndardne byva nastavene auto.. pripadne skus zmenit normu wifi

Tak vyskúšam to a čo ešte môže byť chyba 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja v tom vidim zarusene pasmo.. mozes este vyskusat iny router 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak to je neviem presne ale keď mi to dali išlo všetko úžasné a fajn slapalo ale teraz ako keby sa tam nejaká aktualizácia dostala a zmenila mi to uvidím ešte to vyskúšam zmeniť 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zmenil som kanál na iny a vydržalo mi to asi 2 hodiny čo mi išlo to skvelé a zase mi to ide rovnako pomaly cez wifi 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zavolaj nerch ti tich router prepnu do bridge a zapoj za neho vlastny router

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.