Férovosť komunikácie Telekom?

Otázka

• 0

Zdravím,

práve mi prišla faktúra za "služby" Telekomu a myslím, že som viac než nahnevaný prístupom, s akým so mnou jednajú. Asi mesiac s nimi riešim či je možné niečo vybrať z ponuky, keďže mi skončili paušály a pôvodné už zrušili...Neviem odkiaľ to vedia aj z konkurencie, keďže už 2 mesiace volajú každý týždeň...Pani na pobočke a aj na zákazníckom sú veľmi ochotné, ponúkajú všetko čo vedia..ale nezabudnú pripomenúť, že ak prejdem k inému prevádzkovateľovi, tak z paušálu 14Eur/mesiac bude po skončení viazanosti už "plná suma"..Škoda že to zabudli povedať pri Telekome, že on spraví to isté..a preto som prekvapený, že prišla násobná suma a to už 2 mesiace po viazanosti..(veď kto by hľadal 2 roky starú zmluvu..keď doteraz nebol žiadny problém so službami Telekom..) A to som sa priamo pýtal na pobočke, čo sa stane ak si ponechám pôvodný paušál? - odpoveďou bolo že nič. len budem mať neviazanú zmluvu.. Neviem či sa to dá reklamovať, predpokladám, že ak sa pýtam, tak mi dajú korektné informácie. A asi budem veľmi zvažovať, či sa oplatí držať paušály za 65 Eur, alebo ísť s oboma na 28.P.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

V dnešnej dobe platiť za neobmedzený paušál viac ako 20€ mesačne,je zbytočné plytvanie.Toto ti vie dať Telekom,Orange aj O2.Stačí si to vypýtať a ak nepomôže,tak prejsť tam,kde ti to dajú

Editoval Merfi
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je to skutočne tak...👍 Treba vedieť zabojovať o výhodnejšie ceny,ktoré vedia dať,ale neradí dávajú..

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je to neférové voči zákazníkom. no žiaden operátor ťa nikdy neupozorní na to, načo by mal. Vždy ponúknu nevýhodný program, predražený, ktorý ani nevyužiješ .Nevedomosť neospravedlňuje, reklamáciu neuznajú. Preto si treba vopred všetko naštudovať, prípadne sa informovať pred podpisom zmluvy.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je pravdou a trochu aj otázkou na zamyslenie sa, prečo po skončení viazanosti ešte ako v prípade pevnej linky neplatí prechodné 6 mesačné obdobie. Zrejme len toto je kameňom úrazu celej komunikácie, ostatné už bolo povedané vyššie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je pravdou a trochu aj otázkou na zamyslenie sa, prečo po skončení viazanosti ešte ako v prípade pevnej linky neplatí prechodné 6 mesačné obdobie. Zrejme len toto je kameňom úrazu celej komunikácie, ostatné už bolo povedané vyššie.

Alebo aspoň trojmesačné obdobie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz