Odstránenie nefunkčného kábla

Otázka

• 0

Dobrý deň, ideme zatepľovať dom a na súčasnej fasáde je umiestnený telekomunikačný kábel- odstrihnutý a vedie na najbližší stĺp. Potrebujeme ho odstrániť. Keďže nemáme pevnú linku, nevieme požiadať o pomoc na linke zákaznickej podpory 0800 123 777, kde je od nás požadované zákaznícke číslo. Majiteľmi domu sme 3 roky a už vtedy bol uvedený kábel nefunkčný. Žiadame  o urýchlené odstánenie vedenia.

Konôpková, Medzinárodného dňa detí 1815/6, Zvolen

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Tak napíš tiež požiadavku, mali by to dať dole ak to patrí Telekomu a je to nefunkčné, či?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Sused mal tiež nefunkčný telefonny kabel pripojeny na dome a odstranil si ho sám a potom sme odstránili aj starý 20 ročný stlp ktory bol v zlom stave 

U nas je to Tukabel lebo telekom ma optiku vzduchom, metalicke tiez nechali, lokalny provider natahal po stlpoch osvetlenia optiku akoze “rekonstrukcia obecneho rozhlasu” a este navyse nam zmrvili rekonstrukciu osvetlenia a nechcelo sa im zakopavat kable (ako sme mali predtym)  tak to potiahli vzduchom :( Rad by som sa preto zbavil aspon toho co sa da. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

po prechode na optiku nam nechali stary medeny kabel, tiez mi ho odstrania? lebo mne povedali ze si mam odstranit sam :D 

Sused mal tiež nefunkčný telefonny kabel pripojeny na dome a odstranil si ho sám a potom sme odstránili aj starý 20 ročný stlp ktory bol v zlom stave 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

po prechode na optiku nam nechali stary medeny kabel, tiez mi ho odstrania? lebo mne povedali ze si mam odstranit sam :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @eftonkon,

o  odstránenie kábla požiadaj mailom na adrese office@telekom.sk, alebo písomne  listom na adresu: Slovak Telekom, a. s., Bajkalská 28, 817 62 Bratislava, prípadne si môžeš požiadavku vyplniť aj cez Formulár Napíšte nám: https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz