Odstránenie nefunkčného kábla

Otázka

• 0

Dobrý deň, ideme zatepľovať dom a na súčasnej fasáde je umiestnený telekomunikačný kábel- odstrihnutý a vedie na najbližší stĺp. Potrebujeme ho odstrániť. Keďže nemáme pevnú linku, nevieme požiadať o pomoc na linke zákaznickej podpory 0800 123 777, kde je od nás požadované zákaznícke číslo. Majiteľmi domu sme 3 roky a už vtedy bol uvedený kábel nefunkčný. Žiadame  o urýchlené odstánenie vedenia.

Konôpková, Medzinárodného dňa detí 1815/6, Zvolen

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Tak napíš tiež požiadavku, mali by to dať dole ak to patrí Telekomu a je to nefunkčné, či?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Sused mal tiež nefunkčný telefonny kabel pripojeny na dome a odstranil si ho sám a potom sme odstránili aj starý 20 ročný stlp ktory bol v zlom stave 

U nas je to Tukabel lebo telekom ma optiku vzduchom, metalicke tiez nechali, lokalny provider natahal po stlpoch osvetlenia optiku akoze “rekonstrukcia obecneho rozhlasu” a este navyse nam zmrvili rekonstrukciu osvetlenia a nechcelo sa im zakopavat kable (ako sme mali predtym)  tak to potiahli vzduchom :( Rad by som sa preto zbavil aspon toho co sa da. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

po prechode na optiku nam nechali stary medeny kabel, tiez mi ho odstrania? lebo mne povedali ze si mam odstranit sam :D 

Sused mal tiež nefunkčný telefonny kabel pripojeny na dome a odstranil si ho sám a potom sme odstránili aj starý 20 ročný stlp ktory bol v zlom stave 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

po prechode na optiku nam nechali stary medeny kabel, tiez mi ho odstrania? lebo mne povedali ze si mam odstranit sam :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @eftonkon,

o  odstránenie kábla požiadaj mailom na adrese office@telekom.sk, alebo písomne  listom na adresu: Slovak Telekom, a. s., Bajkalská 28, 817 62 Bratislava, prípadne si môžeš požiadavku vyplniť aj cez Formulár Napíšte nám: https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar