Mobil T com - hudobný

Otázka

• 0

Chcem poradiť, ktorý z  mobilov ponúkaný v rámci T comu má najlepší hudobný prehrávač.  Fotím zrkadlovkou, ako dobrý foťák ho nepotrebujem. Väčšinou používam veľký počítač - tak isto nepotrebujem veľa funkcií.  Ale chcem mobil, na ktorom by bolo počuť kvalitné slúchadlá. Viem, že v súčasnosti to nie je veľmi žiadaný parameter ale azda mi niekto poradí to najlepšie. Doteraz som mal Huawei 9 - ako prehrávač veľmi slabý. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Díky za ochotu ale ja som viazaný na ponuku T comu v rámci paušálov.  Na túto otázku by mi mali odpovedať oni - vedia čo majú v ponuke.  Ale neverím, keď tam zavolám, že by ten kto má službu, vedel odpovedať na túto otázku.  Aj v podrobných recenziách sa audio parametrom venuje dosť málo priestoru.  To, že to má mobil  dole až dva repráky je síce pekná vec, ale pre mňa nepotrebná.  Mám kvalitné Senneheisery a  rád by som ich využil aj mimo byt. Viem, že väčšina užívateľov mobilov až také požiadavky na audio nemá ale predajca by mal aj s tým rátať a vedieť poradiť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chcem poradiť, ktorý z  mobilov ponúkaný v rámci T comu má najlepší hudobný prehrávač.  Fotím zrkadlovkou, ako dobrý foťák ho nepotrebujem. Väčšinou používam veľký počítač - tak isto nepotrebujem veľa funkcií.  Ale chcem mobil, na ktorom by bolo počuť kvalitné slúchadlá. Viem, že v súčasnosti to nie je veľmi žiadaný parameter ale azda mi niekto poradí to najlepšie. Doteraz som mal Huawei 9 - ako prehrávač veľmi slabý. 

Ešte som nepočul , že by Telekom bol zameraný okrem najvyššieho zárobku aj na niečo také ako hudobný mobil 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

najlepsi chip pre podporu kvalitneho zvuku mal LG V30 - Quad- DAC s B&F , ten ale uz nemaju v ponuke a ani iny, ktory by dosahoval tuto kvalitu , mozno nieco zaradia ked ti bude koncit  viazanost

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dík, konečne niekto normálne odpovedal. Priamo T komáci mi odpovedali, že nemajú čas na také zisťovania...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslím, že rovnaký chip používa aj LG G7 ThinQ. Momentálne ho k paušálu má konkurencia za celkom prijateľnú cenu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz