Ponuka pre verných zákazníkov.

Otázka

• 0

To myslíte vážne, že po cca 14 rokoch neponúkate žiadne zľavy pre verných zákazníkov? Človek cca 14 rokov platí všetky faktúry na čas a Vy mu ponúknete zľavu 0 %? Alebo zľavu na internetov balíček? Takým tempom u Vás už naozaj nikto neostane. Pred pol rokom som preniesol jedno číslo. Teraz prenesiem druhé. Ďakujem za takúto exkluzívnu ponuku. Počas Vianoc ľuďom ponúkate hory doly a teraz? Hanba

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Treba čítať staršie príspevky... Tu sa veľakrát písalo,ako získať výhodnejšie ceny za služby pre dlhoročných zákazníkov. Stále sa nájde niekto, kto sa pýta na témy a pritom je to tu x krát písané...

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Treba čítať staršie príspevky... Tu sa veľakrát písalo,ako získať výhodnejšie ceny za služby pre dlhoročných zákazníkov. Stále sa nájde niekto, kto sa pýta na témy a pritom je to tu x krát písané...

:) ty si dokonalá ukážka toho, že menej je viac.

Len aby si mal čím viac príspevkov budeš spamovať  somariny, ktoré nikoho nezaujímajú. Ak nevieš poradiť, respektíve odpovedať tak mlč. Pretože takto ukazuješ iba svoju "inteligenciu". 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nebudem sa vyjadrovať...Keď sú to somariny,tak nečítaj ich...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

:) ty si dokonalá ukážka toho, že menej je viac.

Len aby si mal čím viac príspevkov budeš spamovať  somariny, ktoré nikoho nezaujímajú. Ak nevieš poradiť, respektíve odpovedať tak mlč. Pretože takto ukazuješ iba svoju "inteligenciu". 

Jediny kto tu ukazuje svoju inteligenciu si ty. 

Ak tu my spamujeme aby sme mali cim viac prispevkov tak to si myslim ze ty robis, zaroven @Juraj0506 ti odpovedal pekne, riesilo sa to tu x-krat len ze ty nevies pouzit vyhladavanie tu na fore, ale musis zakladat zbytocne novu temu to je uz tvoj problem.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Su fora kde admini mazu alebo presuvaju prispevky pokial vytvaras duplicitne temy. S tym, ze dostavas upozornenie. Tu to nie je take striktne. Juraj ti poradil ale asi si leni y si najst info. Naco radit takemu cloveku? Kazdy z nas to tu robi vo volnom case a bez naroku na odmenu. 

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Môžem mu jedine poradiť v súkromnej správe. Pár ľuďom som tak poradil a poďakovali mi. Nemôžem detailne písať,ako postupovať pri vybavovaní výhodnejších podmienok za služby. Pretože by mi to Telekom zmazal,ako v minulosti. Tiež môže mu pomôcť Google tam je tiež veľa návodou,ako postupovať v takomto prípade. Sú rôzne stránky, kde sa tejto tematike venovali viacerí ľudia. Môže tak zužitkovať ich skúsenosti a reálne ich použiť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.