Otázka

• 0

U posledne pridanych kanalov chybaju loga stanic. Je to iba u mna, alebo to tak mate vsetci? Pribudne to same po nejakej dobe, alebo to treba niekde hlasit?

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

13 odpovedí na túto otázku

• 0

Pri každej novopridanej tv stanici sa logo aktualizuje neskôr. Čiže problém nie je u teba. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Loga kanalov su zbytocnost, cast kanalov loga nema, niektore nie su aktualizovane. Na co je to dobre? Zbytocnost.

Editoval dudohor

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež sa pripájam, je škoda, keď tie loga nie sú prítomne tak, ako u väčšiny staníc. Také BBC Earth bolo pridávané ešte v novembri 2018 a stále nemá logo v magio IPTV. Medzičasom si menili logá National Geographic Wild, či Animal Planet, no stále sú tam ich staré logá, chýbajú Viasaty HD logá, ČT Sport atd. Ked'že som grafik, veľmi rád Vám s tým bezodplatne pomôžem, len potrebujem vedieť rozmer obrázkov, formát a kam Vám ich mám poslať :D Vážne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neboj, oni tie loga maju, ved v letaku ich maju vsetky a aj animal planet tam ma dobre. Problem je v tom, ze sa to u nich nikto nestara. Asi zamestnanci nemaju doma Magio TV :( 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mame tu koniec marca a loga stale nikde.

SeznamTV, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Viasat Explore HD. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

to TheSalko2: skús si reštartovať magio box lebo tie logá sú tam už niekoľko dní

Editoval sladkym

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Som prave po restarte, loga nie su. A restartoval som aj asi 3 dni naspat. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ludia su tu strasne chytri. Co by s tym mal restart? Preco asi ten box tak pomaly reaguje na chodenie po EPG? Vzdy vsetko natahuje znova. To by sme si len zelali aby to natiahol pri starte a potom nie. To by potom bolo aj svizne. "Sladkym" asi nema zaplatene Viasaty v HD kanaly, alebo ani nevie o tom ze tam pribudli. Viasaty SD maju loga a HD nemaju. Tak ako kopec kanalov ako BBC Earth, Seznam, ale tusim aj CT 4 Sport  a este nejake ine.

Je trapne ze v takejto velkej spolocnosti a s tolkymi zakaznikmi nevedia rovno pri pridani kanalu pridat aj logo. Telekom uz asi nezamestnava nikoho, vsade len robotov ako maju na infolinke. Je evidentne ze nemaju ziadneho cloveka ktory by sa tam u nich staral o Magio a marketing okolo neho. Ved ani sem nevedia napisat kedy pribudnu, alebo preco tam nie su. Magio ma velky potencial co vsetko by sa s tym, v dnesnej dobe dalo robit, ale takto to stagnuje a ked mi skonci viazanost a dovtedy sa nejak nezlepsia, tak to zrusim.  Ved ten ich box okrem toho ze je strasne pomaly, ani nedokaze bezne veci ako HDMI CEC, nedovoluje pouzivat USB, Miesto toho aby mali jeden program 3x (STV 1 SD, STV 1 HD, STV 1 optik), tak by stacilo ho tam mat raz a prepinat si kvalitu (ktory by si pamatal). A este mi aj odpisali ze ze nemozu pridat STV Online (kto iny ako IPTV by to tam mal mat), pritom je to len vec dohody s STV, ktorej to moze byt jedno, ved je to free kanal na webe a za STV si magio uz aj tak plati.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Billy-sk ak nevieš tak nepíš. Tieto programy mám zaplatené a píšem len to čo mám overené. Jediné logá, ktoré chýbajú sú tie ktoré pridali 2.4.19 (lala tv, očko 2x, ORF2)

IMG_20190402_085513.jpg

IMG_20190402_085543.jpg

IMG_20190402_085548.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak potom to mozno funguje len v rezime EPG na sirku, skusim, ja mam rezim podsebou. Este by mohol byt problem v tom ze mam usporiadane kanaly inak, ale to sa mi nezda.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak chybajuce loga, o ktorych som pisal, sa konecne dnes vecer objavili. Necele dva mesiace, slusny vykon :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ale aj tak tam chybaju este asi 2 loga.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak nie 2 ale 3: CT D, Lala TV a este jedna

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar