Otázka

• 0

Zdravím,

máme doma magio box ale kupili sme druhy TV a chcem aj tam pripojit druhy MB.Budu sa dat divat na dvoch tv rozne programy,da sa aj cez net objednat druhy m.box alebo musim ist do predajne?nepojde inernet pomalsie ked pojde naraz 2x tv aj net na pc. dikes

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Ake mate pripojenie? VDSL, ADSL, Optika? 

Objednat to viete aj cez net. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Viete mi poradiť niekto,preco mi stále sekaju programy.Dala som si zrychlit internet a odvtedy dosť casto seka programy a internet vypadáva. A ked som sa dovolala na poruchy po 20 minútach,tak nas prerušilo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ake mate pripojenie? VDSL, ADSL, Optika? 

Objednat to viete aj cez net. 

Máme ADSL pripojenie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Máme ADSL pripojenie.

Pri ADSL je obmedzenie na 1 HD a 1 SD stream, internet bude pri zapnutých boxoch pomalší a objednávku môžete zadať na zákazníckej linke 0800 123 456 alebo cez marketing@telekom.sk. Box Vám príde kuriérom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pri ADSL je obmedzenie na 1 HD a 1 SD stream, internet bude pri zapnutých boxoch pomalší a objednávku môžete zadať na zákazníckej linke 0800 123 456 alebo cez marketing@telekom.sk. Box Vám príde kuriérom.

OK, ale cena zostava rovnaka len pribudnu 3 eura za prenajom druheho boxu?Ked pojde na jednom tv hd program tak na druhom nepojde?to sa ale potom moc neoplati mat dva box.Da sa nejako zmenit pripojenie na VSDL,pomohlo by to?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

OK, ale cena zostava rovnaka len pribudnu 3 eura za prenajom druheho boxu?Ked pojde na jednom tv hd program tak na druhom nepojde?to sa ale potom moc neoplati mat dva box.Da sa nejako zmenit pripojenie na VSDL,pomohlo by to?

plati sa len za prenajom dalsieho boxu, na adsl je mozne pozerat len 1HD a 1SD subezne, VDSL by sa dalo pokial ste v pokryti. pokial nie, mozete prejst na Magio SAT 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ešte doplním zopár detailov:

ADSL/ VDSL max 2 boxy ( kombinácia 1 s HDD + 1 bez HDD alebo 2 x bez HDD) 

Druhý magio box má aktivačný poplatok 24,98€/ jednorázovo

Prenájom: magio boxu s HDD - 2,95€/mes. , magio box bez HDD - 1,94€/mes.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ešte doplním zopár detailov:

ADSL/ VDSL max 2 boxy ( kombinácia 1 s HDD + 1 bez HDD alebo 2 x bez HDD) 

Druhý magio box má aktivačný poplatok 24,98€/ jednorázovo

Prenájom: magio boxu s HDD - 2,95€/mes. , magio box bez HDD - 1,94€/mes.

OK a ako postupovat ked si chcem druhy objednat,možem si vybrat aj model alebo nie,ked si objednam z HDD bude sa dat kukať aj programy sd, ked ešte neviem ktory budem použivat pri ktorom tv?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @MustapPha5,

druhý box si môžeš objednať osobne na predajni, zavolaním na linku 0800 123 456, prípadne môžeš napísať na chat Telekom. Model nie je možné si vybrať. Ak máš pripojenie ADSL tak môžeš mať zapojený jeden box s nahrávaním a jeden bez nahrávania, alebo obe bez nahrávania.  Pri súčasnom zapnutí môžeš pozerať jeden program v HD a jeden SD.

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V decembri som si objednával magio televíziu na 2 tv + internet cez vdsl pripojenie s tým, že pani na predajni mi povedala, že od 1.1.2019 pôjdu hd programy súčasne na oboch. Dodnes to tak nefunguje. Mám počítať s tým, že to bude v najbližších dňoch fungovať? V inakšom prípade to považujem za vedomé zavádzanie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V decembri som si objednával magio televíziu na 2 tv + internet cez vdsl pripojenie s tým, že pani na predajni mi povedala, že od 1.1.2019 pôjdu hd programy súčasne na oboch. Dodnes to tak nefunguje. Mám počítať s tým, že to bude v najbližších dňoch fungovať? V inakšom prípade to považujem za vedomé zavádzanie.

Nie je známy termín spustenia 2 HD streamov na VDSL. Na predajni Vám dali zlú informáciu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar