Magio Go Archív

Otázka

• 0

Prajem pekný deň. Mám v Magio TV na 3 mesiace zadarmo aktivovaný Magio TV Archív L. Keď ale chcem na Magio Go pozrieť spätne nejaký program, napíše mi, že nemám aktívny Magio Archív. To ho mám dvakrát aktivovať? Ďakujem za radu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Magio GO ktore pouzivas mas zriadene k normalnemu Magiu? Nepouzivas iny ucet? Kazdopadne zavolaj na 0800 123 777. Je celkom mozne, ze len aktivacia nepresla na GO platformu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno, mám to k normálnemu Magiu. Ďakujem ti za vysvetlenie. Hneď zajtra tam zavolám.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mas Magio GO aktivne ku kablovej TV alebo k TV poskytovanej cez satelit? Pretoze ak mas Archiv k satelitnej TV, nemas Archiv spristupneny aj k Magio GO. Za Archiv k Magio GO k satelitnej TV sa plati mesacny poplatok. 

Ked mas Magio GO ku kablovej TV, ku ktorej mas Archiv, tak v tomto pripade mas Archiv aj k Magio GO automaticky bezplatne. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

" Ked mas Magio GO ku kablovej TV, ku ktorej mas Archiv, tak v tomto pripade mas Archiv aj k Magio GO automaticky bezplatne.  " - No ja mam kablovu aj archivom L a v Magio GO mi teiez pise ze ho nemam aktivovany, Maju v tom dost velky bordel.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za cenné rady. Mám Magio Go ku káblovej TV. Volal som na číslo 0800 123 777 a tam mi povedali, že najnovšie Archív k Magio Go sa platí aj aktivuje zvlášť

bez ohľadu nato, či ho mám predplatený v Magio TV.  Teda, ak som to dobre pochopil, treba platiť za obidva. To určite neurobím.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ospravedlňujem sa. Volal som na číslo 0800123456 nie na to, ktoré som zle napísal v mojom predošlom príspevku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Našťastie som ešte napísal o radu aj nákupnému poradcovi. Ten mi povedal niečo celkom iné. Mágio Go Archív mi aktivoval a nemusím platiť za oba archívy. Zabudli mi ho aktivovať.

Platí to, čo je na stránke Telekomu: Ak máte Magio televíziu s archívom, získate Archív Magio GO zadarmo. Uf, konečne som sa dopátral pravdy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz