sim karta

Otázka

  • 0

dobri vecer chcel by som vas velmi pekne poprosit,ze ci by st nejako nevedelo zistit polohy sim karty alebo telefonu leb ňo dnes mi kradli telefon aj zo sim kartou tel.cislo 090*****89 za skoru a kladnu odpoveda vopred dakujem 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

  • 0

Aj android aj ios maju funkciu lokalizacie mobilu tak skus touto cestou len ten mobil musi byt na online

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Ak zákazník stratí alebo mu je odcudzený telefón s Easy kartou, spoločnosť Slovak Telekom odporúča zákazníkovi čo najskôr požiadať o zablokovanie SIM karty. Najrýchlejším spôsobom, ako požiadať o zablokovanie
SIM karty, je telefonicky kontaktovať linku 0800123456 alebo zo zahraničia +421 903 903 903 .

Ďalšími možnosťami je návšteva predajne, doručenie písomnej, faxovej alebo mailovej žiadosti. Bezplatné zablokovanie je možné na základe správnej identifikácie (t.č, meno/názov firmy, dátum narodenia/IČO).

Po zablokovaní SIM karty nie je možné realizovať z daného telefónneho čísla hovor ani SMS/MMS, čím sa zabráni nežiadanému vyčerpaniu kreditu, ktorý mal zákazník na SIM karte pred stratou resp. odcudzením. Spoločnosť Slovak Telekom nenesie zodpovednosť za vyčerpanie kreditu v čase od odsudzenia/straty do zablokovania SIM karty. V prípade, že by zákazník svoju SIM kartu našiel, môže bezplatne požiadať o opätovné zapojenie SIM karty vyššie uvedenými spôsobmi.

Zákazník, na ktorého je SIM karta registrovaná, môže požiadať o výmenu SIM karty, na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti Slovak Telekom. Zostatkový kredit a aktivované služby budú prenesené na novú SIM kartu, pričom sa telefónne číslo nezmení.         Po výmene SIM karty dôjde k zmene PIN a PUK kódu a sériového čísla SIM karty (tieto obdrží zákazník spolu so SIM kartou v zalepenej obálke).

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar