Neobmedzene dáta

Otázka

• 0

Dobrý deň. Chcem sa opýtať že by sa dalo do mobilu dať neobmedzené dáta.

A koľko by to stálo na jeden mesiac .

Ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 odpovedí na túto otázku

• 0

Stáli by veľmi veľa....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To by bolo drahé a telekom ani take neobmedzené dáta na mesiac nemá pri paušale si môžeš aktivovať neomedzené dáta na 24hod a pri easy karte 6gb alebo 24gb data na rok

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

neobmedzene data by nik nevyuzil :) aka je tvoja predstava, aky objem dat ? a na co to chces vyuzit ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň. Chcem sa opýtať že by sa dalo do mobilu dať neobmedzené dáta.

A koľko by to stálo na jeden mesiac .

Ďakujem za odpoveď.

Jedine poštári majú také dáta o ktorých viem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Stáli by veľmi veľa....

Viem , že sa predávajú za 12 eur v 4G sieti čo je v pohode na neobmedzené data v mobile na jeden mesiac 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neobmedzené dáta ponúka zatiaľ,len 4-KA ( na celý mesiac). Ostatní operátori sa tomu bránia...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neobmedzené dáta ponúka zatiaľ,len 4-KA ( na celý mesiac). Ostatní operátori sa tomu bránia...

Neobmedzené neznamená 300GB FUP v 4ke.... Nieje to neobmedzene tiež.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To áno. No 300GB k paušálu ( mobilnému) nedá žiadný z bývalého triopolu...Áno 4-KA je najlacnejšia na trhu ?,ale má svoje,ale...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Otázka stojí, k čomu sú neobmedzené dáta na mobile? Mobilné dáta sú dáta určené na príležitostné použitie. Na pevné a dlhodobé pripojenie je predsa VDSL a optika. Ja som zásadne proti za neobmedzené dáta. Dôvod je prostý, chcem sa pripojiť a keď to potrebujem, chcem tie dáta aj mať. Súčasné balíky 4GB do 20GB sú postačujúce a majú svoje opodstatnenie. A to sa považujem za heavy používateľa mobilných dát, spotreba cca 7-10GB mobilných dát mesačne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám paušál Happy L s 3GB dát +1 GB za odporučenie zákazníka. Čo sa týka dát mi to stačí... Vzhľadom k tomu,že žijem a pracujem v mieste trvalého bydliska a mám prístup na wifi pripojenie doma,tak je to O.K. Keby som chodil pracovne po Slovensku,tak 4 GB by mi bolo málo..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám paušál Happy L s 3GB dát +1 GB za odporučenie zákazníka. Čo sa týka dát mi to stačí... Vzhľadom k tomu,že žijem a pracujem v mieste trvalého bydliska a mám prístup na wifi pripojenie doma,tak je to O.K. Keby som chodil pracovne po Slovensku,tak 4 GB by mi bolo málo..

4Giga dát je bieda , bežné za hranicami Slovenska su v paušálu 50GB dát 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak pre mňa to nieje,až taká bieda. V tej dobe to bola relatívne dobrá ponúka. Až od Októbra (približne) minulého roku sa začala ponúka v oblasti dát zlepšovať. Napríklad od Áno L začínajú 10GB dát. Je to prvá reakcia na dobu dátovú,ktorú začala 4-KA. Podobné zlepšenie nastalo celkovo v bývalom triopole.Ešte stále majú čo doháňať ( bývalý triopol myslím). Do Novembra tohto roku mám viazanosť na Happy L,tak vydržím. Vzhľadom k tomu,že využívam wifi pripojenie 4GB dát ( celkovou,ktoré mám k Happy L) mi to postačuje. Potom budem vyjednávať  nový paušál s 10GB dát,keď sa bude končiť viazanosť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz