Neobmedzene dáta

Otázka

• 0

Dobrý deň. Chcem sa opýtať že by sa dalo do mobilu dať neobmedzené dáta.

A koľko by to stálo na jeden mesiac .

Ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 odpovedí na túto otázku

• 0

To by bolo drahé a telekom ani take neobmedzené dáta na mesiac nemá pri paušale si môžeš aktivovať neomedzené dáta na 24hod a pri easy karte 6gb alebo 24gb data na rok

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

neobmedzene data by nik nevyuzil :) aka je tvoja predstava, aky objem dat ? a na co to chces vyuzit ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň. Chcem sa opýtať že by sa dalo do mobilu dať neobmedzené dáta.

A koľko by to stálo na jeden mesiac .

Ďakujem za odpoveď.

Jedine poštári majú také dáta o ktorých viem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Stáli by veľmi veľa....

Viem , že sa predávajú za 12 eur v 4G sieti čo je v pohode na neobmedzené data v mobile na jeden mesiac 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neobmedzené dáta ponúka zatiaľ,len 4-KA ( na celý mesiac). Ostatní operátori sa tomu bránia...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neobmedzené dáta ponúka zatiaľ,len 4-KA ( na celý mesiac). Ostatní operátori sa tomu bránia...

Neobmedzené neznamená 300GB FUP v 4ke.... Nieje to neobmedzene tiež.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To áno. No 300GB k paušálu ( mobilnému) nedá žiadný z bývalého triopolu...Áno 4-KA je najlacnejšia na trhu ?,ale má svoje,ale...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Otázka stojí, k čomu sú neobmedzené dáta na mobile? Mobilné dáta sú dáta určené na príležitostné použitie. Na pevné a dlhodobé pripojenie je predsa VDSL a optika. Ja som zásadne proti za neobmedzené dáta. Dôvod je prostý, chcem sa pripojiť a keď to potrebujem, chcem tie dáta aj mať. Súčasné balíky 4GB do 20GB sú postačujúce a majú svoje opodstatnenie. A to sa považujem za heavy používateľa mobilných dát, spotreba cca 7-10GB mobilných dát mesačne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám paušál Happy L s 3GB dát +1 GB za odporučenie zákazníka. Čo sa týka dát mi to stačí... Vzhľadom k tomu,že žijem a pracujem v mieste trvalého bydliska a mám prístup na wifi pripojenie doma,tak je to O.K. Keby som chodil pracovne po Slovensku,tak 4 GB by mi bolo málo..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám paušál Happy L s 3GB dát +1 GB za odporučenie zákazníka. Čo sa týka dát mi to stačí... Vzhľadom k tomu,že žijem a pracujem v mieste trvalého bydliska a mám prístup na wifi pripojenie doma,tak je to O.K. Keby som chodil pracovne po Slovensku,tak 4 GB by mi bolo málo..

4Giga dát je bieda , bežné za hranicami Slovenska su v paušálu 50GB dát 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak pre mňa to nieje,až taká bieda. V tej dobe to bola relatívne dobrá ponúka. Až od Októbra (približne) minulého roku sa začala ponúka v oblasti dát zlepšovať. Napríklad od Áno L začínajú 10GB dát. Je to prvá reakcia na dobu dátovú,ktorú začala 4-KA. Podobné zlepšenie nastalo celkovo v bývalom triopole.Ešte stále majú čo doháňať ( bývalý triopol myslím). Do Novembra tohto roku mám viazanosť na Happy L,tak vydržím. Vzhľadom k tomu,že využívam wifi pripojenie 4GB dát ( celkovou,ktoré mám k Happy L) mi to postačuje. Potom budem vyjednávať  nový paušál s 10GB dát,keď sa bude končiť viazanosť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar