XBOX ONE Live TV + Magio Box

Otázka

• 0

Ahojte, 

Zaujimalo by ma ci tu ma niekto zapojeny Magio box do Xboxu (Live TV v xboxe) alebo ci to aspon skusal.

Ja mam problem s prepinanim kanalov. Nefunguje mi ovladac ktory som dostal ku Magio boxu cez kinect. Je nejaka ina konfiguracii ako sa da prepojit Magio box s Xbox-om Live TV? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Nie, nejde mi o appku. Xbox one S ma HDMI vstup aj HDMI vystup.

V navode pisu, ze do Hdmi vstupu sa daju pripojit aj set-top boxy a cez Live TV na Xboxe pozerat vysielanie. Mne sa to podarilo len do takej miery, ze obraz z Magio boxu som videl, ale neslo mi prepinat stanice.

Ma tak zaujimalo ci to tu nahodou niekto nema nejako poriesene :-) 

Link na nastavene toho Live TV: https://support.xbox.com/sk-SK/xbox-one/live-tv/set-up-live-tv

xbox-one-s-spot-5~2.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podporovani su len niektori americki satelitni a kablovi operatori. Cez HDMI sa da pripojit aj PS4. Obraz bude, ale nic viac.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám pripojený XBOX One a všetko mi funguje s média ovládačom od Microsoftu.    

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Viem ze ovladanie XBOXu funguje aj s media ovladacom, ale funguje ti aj prepinanie kanalov v sekcii Live TV? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

nemyslis Magio GO ? lebo magio box neviem ako by si prepojil s XBOXom

xbox store aplikacia Magio GO nema a cez webovy prehliadac v xboxe magio go nespustis. Mne sa nepodarilo spustit/prihlasit sa ani do HBO GO , tolko providerov tam bolo len telekom nie. tak som to vzdal 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar