INFORMACIA

Otázka

• 0

Dobry deň

Chcel by som vediet koľko ma bude stat, vśetko aj s montažou. Chcel by som internet, magio televiziu.

Momentalne mam pevnu linku a internet od telekomu,.J povinny je  aj telefon na pevnu linku.

ďakujem Lubomir

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Vramci káblového Magia bby mal byt prvý box bez aktivačného poplatku. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

este ta doplnim ze za druhy a dalsi nie je aktivacny 29,9€ ale 24,9€ . 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Magio sat : 

samoinsatlacia 0€, inštalácia technikom 19,90€. Mesačný poplatok závisí od zvoleného balika. Boxy je cena závisí od toho či sú s nahrávaním (2,95€) aktivačný poplatok (29,9€) alebo bez nahrávania HDD ready  (1,95€) aktivačný poplatok (0€) to je pri prvom boxe pri ďalšom každom boxe sa sa plati aktivačný poplatok aj mesačný . 

Internet tiež cena podľa baliku ktorý chces. Sluzby ti vyskaldaju do chytrého balika nie je podmienka aby si mal aj pevnú linku aktivovanú . Pripadne  mozno budeš mat dostupnú aj magio tv po kabli (dsl pripadne Vdsl ) . Pri káblom mágiu na dsl a Vdsl je obmedzenie moznost zriadit sluzbu len na dva tv prijímače . A je mozne vzdy sledovat len jeden HD program . Takze ak na jednom tv mas zapnutý HD na druhom tv mozes pozerať len SD . Magio sat je mozne zriadit až na 4 tv a na kzdom mozes sledovat HD programy . Pokial sa nic nemenilo tak na satelite je mozne objednať dva boxy s HDD +dva bez HDD ( alebo  dva s podporou pripojenia externého disku) , pripadne všetky 4 boxy môžu byt bez HDD alebo s podporou pripojenia disku. 

Tu stránka na vyskladanie chytrého balika :

https://www.telekom.sk/dostupnost/nove-lokality

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar