Výkon wifi.

Otázka

• 0

Ako je možné, že mám silnejší signál wifi od suseda ako z môjho routera? Mám router ADB a program magio TV+internet L. Vie mi to niekto vysvetliť?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Alebo možné je iba to, že sused má router na mieste bližšie k tebe kde to skúšaš, lebo typujem, že nevieš asi kde vlastne má sused router.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vzdialensot je len jeden z faktorov. Mozno vysiela s vyssim vykonom, mozno prekazky, ktore su medzi vasim zariadenim a jeho routrom menej brania signalu... 
z informacii ktore poskytujete ndokazeme zistit, ci stojite vedla vasho routru alebo je to v nejakej inej izbe kde chytite lepsi signal od suseda ako od vas... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Slaby vykon wifi, je predsa nelogicke - prave to je logicke :) naco by boli zosilnovace wifi , ten co mas teraz router ma len 2,4 Ghz siet , ktorych u vas moze byt vela a sused ma 5 Ghz, ktore nema kazdy doma (ten novy router ktory ti ponukali ma aj 5 Ghz) a je menej rusene inymi , alebo ho daj na ine miesto 

PS: dohodni sa so susedom a pripojaj sa na jeho siet :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Slaby vykon wifi, je predsa nelogicke, aby vzdialenejsi zdroj mal silnejsi signal. Uz som kontaktoval aj tech. podporu a ak chcem daju mi silnejsi, ale drazsi router, ale bez USB, ktory ja potrebujem. Zatial to skusim riesit druhym routerom, zapojim je za sebou na jednu siet a uvidim.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mas problem s wifi? alebo len ta zaujima preco ma sused lepsi router

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako je možné, že mám silnejší signál wifi od suseda ako z môjho routera? Mám router ADB a program magio TV+internet L. Vie mi to niekto vysvetliť?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar