Otázka

• 0

Ako je možné, že mám silnejší signál wifi od suseda ako z môjho routera? Mám router ADB a program magio TV+internet L. Vie mi to niekto vysvetliť?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

mozno ma kvalitnejsi router...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako je možné, že mám silnejší signál wifi od suseda ako z môjho routera? Mám router ADB a program magio TV+internet L. Vie mi to niekto vysvetliť?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mas problem s wifi? alebo len ta zaujima preco ma sused lepsi router

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Slaby vykon wifi, je predsa nelogicke, aby vzdialenejsi zdroj mal silnejsi signal. Uz som kontaktoval aj tech. podporu a ak chcem daju mi silnejsi, ale drazsi router, ale bez USB, ktory ja potrebujem. Zatial to skusim riesit druhym routerom, zapojim je za sebou na jednu siet a uvidim.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Slaby vykon wifi, je predsa nelogicke - prave to je logicke :) naco by boli zosilnovace wifi , ten co mas teraz router ma len 2,4 Ghz siet , ktorych u vas moze byt vela a sused ma 5 Ghz, ktore nema kazdy doma (ten novy router ktory ti ponukali ma aj 5 Ghz) a je menej rusene inymi , alebo ho daj na ine miesto 

PS: dohodni sa so susedom a pripojaj sa na jeho siet :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vzdialensot je len jeden z faktorov. Mozno vysiela s vyssim vykonom, mozno prekazky, ktore su medzi vasim zariadenim a jeho routrom menej brania signalu... 
z informacii ktore poskytujete ndokazeme zistit, ci stojite vedla vasho routru alebo je to v nejakej inej izbe kde chytite lepsi signal od suseda ako od vas... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Alebo možné je iba to, že sused má router na mieste bližšie k tebe kde to skúšaš, lebo typujem, že nevieš asi kde vlastne má sused router.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz