Sieť je dočasne preťažená

Otázka

• 0

Zdravím,

stáva sa aj vám že keď niekomu chcete zavolať tak len zaznie hláška Sieť je dočasne preťažená skúste to neskôr? Chvália sa výbornou sieťou ale že by nezvládali hovory? Stáva sa mi to každý deň tak 1-2x. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

14 odpovedí na túto otázku

• 1

Rovnaký problém môže nastať v prípade, ak sa nachádza volaný účastník v oblasti s nedostatočnou kapacitou danej BTS v ktorej pokrytí sa nachádza. Ak sa toto hlásenie objavuje pravidelne pri jednom čísle, ktoré sa v danom čase nachádza na rovnakom mieste, môže byť problém na strane siete volaného účastníka. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak to som ešte nepočul žeby sa to niekomu stalo ja bívam v menšej dedine a signál chytam dosť dobre ale keď máš takýto problem skús zavolať technicku podporu tam ti to overia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nemám takýto problém, dokonca, ako jeden z mála sa vždy v pohode dovolám 0,01 min po polnoci na Silvestra. Horšie je, keď hovor končí mimo siete TK.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak to som ešte nepočul žeby sa to niekomu stalo ja bívam v menšej dedine a signál chytam dosť dobre ale keď máš takýto problem skús zavolať technicku podporu tam ti to overia.

Ja bývam v Bratislave, tam je trocha viac ľudi :D. Signál tiež nie je problém

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nemám takýto problém, dokonca, ako jeden z mála sa vždy v pohode dovolám 0,01 min po polnoci na Silvestra. Horšie je, keď hovor končí mimo siete TK.

No stáva sa to keď volám do hociktorej siete. Stáva sa to iba raz keď idem niekedy volať, že mi to zahlási tak vypnem hovor a zavolám znova a už je to v poriadku. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A ešte mi naúčtujú poplatok za výmenu  sim karty lebo oni žiadne chybu neevidujú ako vždy ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vyskusal si to aj v inom mobile alebo si sa spytal na okoli kto ma telekom ci ma rovnaky problem ?

stava sa ti to vo vnutri alebo iba vonku ? ( tie nove domy co maju kovovu konstrukciu tak tam je problem so signalom)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Práveže signál je v pohode väčšinou času mám 3-4 paličky. Stáva sa mi to náhodne asi tak raz za deň, niekedy som doma niekedy vonku. Kamarátka mi hovorila že ona keď volá tak dostane hlášku že volaný účastník je nedostupný aj keď daná osoba ktorej volá práve s nikým netelefonuje, má signál, nečaká hovor. Stáva sa jej to tak raz dva krát za deň. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne sa to stava čoraz častejšie a pri každom hovore. Mám novú SIM kartu, keďže som čerstvo prestúpila do telekomu a aj signál mám 3-4 paličky. Opätovné volanie nepomáha.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vymena SIM 

Možno je naozaj v tom momente čo chcem volať sieť preťažená ? inak nemám žiadne iné problémy. 

Mne sa to stava čoraz častejšie a pri každom hovore. Mám novú SIM kartu, keďže som čerstvo prestúpila do telekomu a aj signál mám 3-4 paličky. Opätovné volanie nepomáha.

Tiež mám v poriadku signál, čiže si nemyslím že to bude tým. O koľkej sa ti to asi stáva? Mne väčšinou medzi 14 až 16

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Pepsi Mám iPhone X. Volte som neskúšal vypnúť pretože mi veľmi vyhovuje :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar