Blacklist

Otázka

• 0

Dobrý deň,

z ničoho nič sa mi nedá prihlásiť na veci ako Steam, League of Legends atd. Všetko ostatné ako Facebook, Youtube a celkovo internet funguje len sa mi nedá prihlásiť do týchto aplikácií. Z technickej podpory LoL-ka mi povedali, že mám blacklistnutú IP adressu a v prípade ak mi nepomôžu riešenia, ktoré mi boli navrhnuté mám požiadať o zmenu IP adressy u poskytovateľa internetu. "

It seems that your IP is blacklisted, this happens usually when the threats in your computer spam the internet in attempt of spreading, but it could also be caused by something else.

• Scan your computer, you can use Malwarebytes to do so. (This is just a recommended precaution)
  • Right after that, you can whitelist your IP by using Project HoneyPot. Fill the form out, putting ""Dynamic IP"" as the reason. Keep in mind that this usually takes ~1hr to take effect.

If you're still encountering issues after that I strongly recommend contacting your ISP to remove the blacklisting from your IP or simpler, to completely change it. (správa z technickej podpory LoL-ka)

Ďakujem za podporu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Väčšina adries je DHCP, ale áno, stačí reštart :-D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar