magio XL internet

Otázka

• 0

Zdravím Telekom.. mám otázku ohľadne netu.. aktivovali sme si balík M TV a balík L inetrnet s tým, že máme na 3 mesiace na TV balík L a na internet XL avšak internet mi príde veľmi pomalý čo sa týka načítania stránok , keĎ mám zapaté dve karty je dosť pomalý .. pred tým som mal len  internet magio L a tieto problémy neboli..  viete identifikovať príčinu problémov ? človek v Telekome povedal že to môže byť káblom , že nie je uspôsobený aby ťahal XL net , že sa to potom pri prehodení na L zase unormálni.. rád by som však počul názor človeka "od fachu" .. ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

ahoj kobo77:smileyhappy:

rýchlosť internetu  je závislá na tom, či pozeráš  TV alebo pozeráš HD kanál prípadne nahrávaš alebo sleduješ TV aj na  na 2.  Magio Boxe. Vyskúšaj si premerať rýchlosť keď nesleduješ TV a potom naopak, ak TV sleduješ  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

My mame doma Internet L a Televiziu XL. Vieme pozerat druhy box, pripadne nahravat SD a pozerat HD a pritom je rychlost internetu stabilne okolo 5 Mbit. Zistil som vsak, ze po novom je aj v nasej lokalite mozne dat si XL internet ADSL. Keby som to chcel zmenit, mozem sa obavat toho, ze rychlost internetu bude zavisla na tom, ci sledujem/nahravam televizny program?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pri zapnutom TV ti zvyšovanie na XL nepomôže, resp. pri dvoch SD streamoch ti to pôjde ca 8Mbit, pri SD a HD naraz 5Mbit, pri jednom HD 7Mbit.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.