Dáta v Rusku

Otázka

• 0

Dobrý deň chystám sa vycestovať do Moskvy a zaujímalo by ako je to s mobilnými dátami. Mám paušál Happy L a mám 3GB mobilných dát a chcem vedieť ze ci ked si zapnem dáta v Rusku , tak ze ci budem platiť nejaký poplatok za vyžitie dat v zahraničí.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

To nie je EU takze to bude stat nejake euro navyse , ak mate dual sim tak odporucim si kupit lokalnu kartu

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V Rusku si treba kúpiť sim od ruského operátora. Za pár eur som tam mal niekoľko desiatok giga dát. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@matospisar1 tu vieš zistiť všetko o tom koľko budeš za čo platiť: https://www.telekom.sk/volania/roaming/pausal

Čo som to pozeral, tak by ťa 1MB dát vyšlo 0,49€ a ešte sú k dispozícii balíčky:
- 20MB - 4€
- 100MB - 10€
- 500MB - 30€

Čiže ako bolo spomenuté odporúčam aj ja v Rusku si zakúpiť jednorázovú simkartu, lebo naozaj so Slovenským operátorom sa nedoplatíš, keďže aj také volania, 1 min. odchádzajúceho hovoru stojí 1,95€ a prichádzajúci 0,99€. 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď idem na dovolenku,ale pracovne mimo krajín EÚ,tak treba si kúpiť miestnú predplatenú SIM kartu aktivovať si nejaký dátový balík... Pokiaľ nechcete po príchode na Slovensko byť veľmi nemilo prekvapení vysokou faktúrou za dátové služby v roamingu. Podobne to platí pri hovoroch. Najdrahšie sú jednoznačne služby dátového roamingu mimo krajín EÚ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar