Streamon

Otázka

• 0

Ahojte. Chcem sa opýtať, či je možné využívať službu Streamon cez zdieľanie internetu. Napr. mám zapnutý net v mobile a zdieľam si ho do tabletu. Budú sa mi sťahovať dáta počas pozerania telky cez Magio go na tablete alebo to bude v rámci Streamon bez sťahovania dát? Ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj @Gatowicz,

Ak je na SIm karte zdieľanie dát, automaticky sa nezdieľa aj StreamOn, teda na SIM karte, ktorá čerpá dáta z inej SIM karty nebude fungovať StreamOn.

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

On mal na mysli zdielanie dat z mobilu cez wifi alebo bluetotoh ako hot spot, treba odskusat, niekde som tu cital na fore ze zdielal internet cez mobil so smart tv a youtube mu nezapocitavalo data. na stranke pisu ze treba apku v mobile ale predpokladam ze ono to sleduje z akeho servera data idu a tak to potom zaratava alebo nezaratava

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aurel8 to pochopil. Teraz to testujem a zatiaľ sa zdá, že to dáta nespotrebováva. Mám zapnutý net na mobile a zdieľam dáta cez wifi hotspot do tabletu. Na tablete sledujem Magio go cez aplikáciu. Mám aktivovaný stream on za 8€ mesačne. Skontroloval som si spotrebu cez aplikáciu a zatiaľ sa zdá, že je to v poriadku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz