MAGIO INTERNET POMALÝ

Otázka

• 0

DOBRY DEŇ.1-OTAZKA:OBJEDNAL SOM TELEFONICKY MAGIO INTERNET M.ZAPOJILY MI PRED TYŽDNOU MAGIO INTER XL.NEDOSTAL ,NEVIDEL A ANI NEPODPISAL SOM NIAKU ZMLUVU.JE TO TAKTO PORIADKU, BEŽNÉ. ZAPOJILY MAGIO INTER XL,ČO PÍŠU FAKTURE ŽE MÁM LEBO UŽ SOM DOSTAL,MAM OD NICH SPOLOČNU FAKTURU S TELEFONYM ČISLAM ČO VIUŽIVAM NA MOBIL.2-OTAZKA: KEĎ UŽ ZAPOJILY MAGIO XL ČO OD ZAČIATKU IDE RYCHLOSŤOU 11ms/0,50ms;JE TO NORMALNÉ NA MAGIO INTER XL BALYK.ZA RADU A ODPOVED DAKUJEM.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobry den, ak sa jedna o Magio internet XL (ADSL) tak rychlost je normalna . Pri tomto baliku je pisana rychlost 15Mbps/1mbps. Tych 11Mbps/0,5Mbps je v poriadku. Ak sa vsak jedna o VDSL tak je rychlost mala a treba kontaktovat technicku podporu 0800 123 777.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

NEMAM ZMLUVU,NEVIEM ČI VDSL ALEBO ADSL.KED DALI MAGIO XL,ONI MALI VEDET CI BUDE DOSTATOČNY RYCHLOST NIE?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Prosim ta, najprv si zrus caps look, aby si pisal normalne (nie velkym tlacenym pismom, lebo blbo sa to cita) a za dalsie ked nevies ci mas adsl, alebo vdsl, tak to sa da zistit v nastaveni modemu na akej linke si

Editoval janyxx

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neni jazikova bariéra.To je problém,keď ideš aj do obchodu kúpiš voľačo a nie to dostaneš.Moze ešte aj tebe stáť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zavolaj na 0800 123 456 , nadiktujes im rodne cislo a presne ti povedia co mas za program a na akej technologii

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

namerana rychlost je v ramci nastaveneho profilu. pri profile 14 972 kbps je 12.5 Mbit/s normalna rychlost, viac ti uz linka nepretlaci lebo je to tak nastavene na DSLAMe. Okrem toho mozes byt rad ze ti to ide tolko kolko ide. Mas velky utlm linky (31 db), si priblizne 2,2km od ustredne co je dost vela takze v konecnom dosledku si na tom dobre. Na tvojom mieste by som sa nestazoval, ale je otazkou casu ako dlho budes mat tento profil, vsimol som mi SNR margin 4.4 db co je hrozne malo a pri takychto hodnotach uz je linka nestabilna a dochadza k jej rozpadom.

Editoval filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

TAK zatiaľ nechám všetko tak,ako je.Dakujem všetkým.Pozdravom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar