MMS z neznámeho čísla

Otázka

• 0

Pridal (editované)

zdravym.zatial som s takym noevom este nestretol.V minulom roku od oktobra zacal som dostavat mmsky z neznameho cisla. Ziaden vyhrazanie len nezname cislo a prazdny mms. Zacalo to v oktobri. Potom December a v januari som si dostal po kazdy 6 siedmi den.Potom som si rozhodol zmenit tel cislo.pisal som ze komu som dal cislo.len najblizsim (banka rodina práca)  nove cislo od 15 januara ulpinulo 9 dni a dnes zase. 

niekto sa stretol takym niecom.a co mam spavit?

som z juzneho slovenska s madarskou narodnostou prave preto mam tam pomadarsky  ,,Ismeretlen cím = Neznámy adresát či číslo,,

Dakujem vopred za odpoved.

Izzy

download_20190124_132500.jpg

download_20190124_132814.jpg

Editoval Izzy1972

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 1

Neviem, ale sa to tvári, ako keby ti to telefón generoval sám o sebe. Nemáš nejaký vírus (aplikáciu), ktorá by na posadí žiadala o MMS správy? Je to neštandardné, nikdy som toto nevidel, ani SMS ani MMS. Ale skôr typujem, že to bude telefónom /aplikáciou, ktorá to bude spôsobovať.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Sprav default do tovarenskych nastaveni... Zalohuj si len fotky, ostatne by som ozelel. A naledne si nainstaluj len to,co potrebujes realne. Vyvaruj sa stahovaniu aplikacii mimo Google Play. Bude to stat uz len tvoj cas. Antivirus nepotrebujes, pokial nemas root telefonu, nestahujes z inych zdrojov a mas zapnutu google play ochranu aplikacii. Android je vdacny blbuvzdorny system,aj ked mnohi si to nemyslia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

"Mnoho hračiek a mnoho tém" to to môže spôsobovať, zvyčajne za týmto sa skrývajú niektoré zbytočné povolenia, ktoré si odklikol a nevšimol si, že to požadovala aplikácia, pritom to bolo zbytočné udeľovať práva. Fakt inštaluj len to, čo reálne potrebuješ a do servisu je zbytočne chodiť, stačí ti to resetnúť a nastaviť doma. Môžeš si zobrať NOD, ale ja osobne neodporúčam inštalovať zbytočne placebo, ako sú antiviráky a "cleaner" aplikácie. Android toto skutočne nepotrebuje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj ! Velmy pekne ti dakujem za odpoved ! 
Aj ja som si myslel tiez na to co si písal. Vela som hral na telefon  s viacerima hramy. napr Nova 3,Sniper 3 D, mám nainstalované tiez OMW app,Tesco.Velmy casto pozerám youtube . a jak som si spomynal zacalo to v októbri. potom som si dostal jeden decembry tie som si vymazal ze coby keby. potom teraz v januári po kazdy 6-7 teraz na posledi 9 den. na zakaznicku linku my povedali ze nech si dám nainstalovat novy sistem. lebo telefon mám este v záruka. Ide o Samsung Galaxy X cover 4 . je velmy dobry telefon ale s takym som este nikdy nestretol.  a áno vyzerá to tak ze jako by to bolo nacasované a telefon by sa to vygenerovalo. mozno ze som si stiahol nejaky vírus ? lebo vobec nemám na telefon ziadny antivirusovy sistem. som si myslel ze mám nainstalovany Nod 3 telekom ale teraz som si zbadal ze to neni aktívne. 
ked más nejaky napad tak kludne my pís. velmy pekne ti dakujem za koment !

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem. Vsetky napady ci dobru radu dakujem.uz som si stym nevedel co spravit.dnes si berem telefon na reklamaciu lebo je este v zaruke.podla vas mam si dat nainstalovat nod 3 telekom? Mozno ze mate pravdu lebo cez telefon som si pouzival skoro vsetko. (Centrum,google.gmail,youtube,samsung apps, a stiahol som si mnoho hraciek ci tém)

Ked nahodou stretnete s takym tak mi napiste.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Určite áno, ale ja sa obávam, že ja mám v problém chytiť aj vírus na PC a nie to na Android :-D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.