Magio Go na NVIDIA Shield

Otázka

• 0

Má niekto skúsenosť s Magiom Go na Nvidia shielde po poslednom update ?Myslím že to je 7.02.Mágio go box už  dlhodobo  niesu schopný naskladniť tak uvažujem nad inou alternatívou

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

podla wiki: https://en.wikipedia.org/wiki/Nvidia_Shield_(set-top_box)
bezi nvidia shield na verzii Androidu  - Android TV 

takze otazka trva? 
nikdy som nevidel ani nazivo nvidia shield ani som sa tym nezaoberal ale predpokladam, ze ma standardne Play Store v ktorom ale nenajdes Magio Go appku kedze magio go nie je kompatibilne s Android TV.  Mozes skusit stiahnut priamo instalacku MagioGo.apk a nainstalovat si to do shieldu ale pocitaj s tym , ze ovladanie je prisposobene na dotykove zariadenia a nie na dialkovy ovladac. s pouzitim mysky by to bolo pouzitelne. 

Editoval/-a Tataracik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Viem, že mi chcete pomôcť lenže stále mi odpovedá len človek čo stým nemá priamu skúsenosť.Ja by som bol rád keby mi odpovedal niekto čo to má doma.

Ako sa mu s tým darí rozchodiť Magio Go, alebo či to aspoň skúšal.

Vo wiki je opisovaný shield s verziou 5.0 teraz je 7.01 tam sa pridávalo dosť veľa nových vecí...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Tataracik ti na to odpovedal, ze to je ako Android boc a ak tam je Play store tak potom to mozno rozchodis, aj tak garancia nie je kedze Telekom nepodporuje Android boxy.

Tak skus cakat na niekoho kto ma prismu skusenost, ale asi sa nacakas :D

Editoval/-a Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

si myslis ze uz 7 ka zrazu nebude bezat na Android TV? mam android telku instaloval som si magio go apku a nefungovalo to dobre. najslepia skusenost co ti mozem poskytnut. ak nestaci skus si to sam. mas shiel a stiahnut apk subor nie je tazke. ak nemas magio go ucet popytaj sa kmamaratov mozno ti niekto pozicia na chvilu na vyskusanie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar