4g internet vzduchom

Otázka

• 0

Mal by som záujem o službu magio internet vzduchom a chcem sa opýtať dajú sa dokupit nejaké datové baliky po prečerpaní 50gb dat a ešte či by som nemal pripadne zľavu na tv alebo internet keď mam skupinu magenta 1 môžem tam pridať 4g internet vzduchom do skupiny

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Pokial sa nemýlim tak da sa dokúpiť 10GB za 10 EUR. A prepojenie do magenty samizda pri magio internete vzduchom nieje mozne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

over si hlavne dostupnost, lebo ak si v dostupnosti internetu tak ten internet nie je za 15€ ale 45€

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už som to skúšal overiť nie je dostupný žiadný pevný magio internet na mojej adrese iba ten 4G vzduchom 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@starec_2377ak nemáš dostupný pevný internet, tak pozri internet vzduchom, ale iné firmy (nechcem robiť reklamu, nájdeš na nete), tie ponúkajú 300GB, niektoré 600GB FUP, za tú istú cenu. Tých 50GB čo ponúka Telekom je žalostne málo, ešte k tomu tá cena 15€, no coment. Si neviem predstaviť, že si to niekto objedná za 45€.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne konči viazanost internetu u iného operátora tak preto sa pýtam aké baliky sa dajú dokupit ktomu internetu ale o 600gb fup som eše nepočul možeš mi napisat kto ponúka tých 600gb lebo viem že orange ma tých 300gb fup

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.